Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kalvi-Kalle: minu kõrval ei ole enam kedagi, kes mind tõeliselt armastaks!

Prooviabielu-paar lõplikult lahus?

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Helen Kõpp ja Kalvi-Kalle Kruusamäe | FOTO: Instagram/ Helen Kõpp

Sotsiaalmeedia vahendusel telestaaride tülist osa saavad sõbrad ja tuttavad soovitavad armunutel siiski taas ühine meel leida ja ära leppida. On tüli tõusnud faktist, et Helen eelistas nädalavahetusel sõprade seltskonnas üksi pidutseda? Või on noorte peade kohale tekkinud tumedad pilved muul põhjusel ja armastus hakkab lõppema?

Prooviabielust tuule tiibadesse saanud Kalvi-Kalle, kes väidetavalt nädalavahetusel autot remontis, samal ajal kui Helen kaaslaste seltskonnas Positivus festivalil melu nautis, on viimase ööpäeva jooksul sotsiaalmeediakanalisse hulganisti tumedates toonides postitusi ja pilte lisanud.

«Hoia enda ümber inimesi, kes Sind tõeliselt armastavad...» postituse juurde on Kalvi-Kalle lisanud märgilise kommentaari: «Minu ümber pole enam ühtki sellist, see kes oli, see arvad kah et võib endale kõike lubada!». Ilmselt viitab noorsand Heleni nädalavahetusel toimunud pidutsemisele. Helen seevastu avaldab postituse all arvamust, et Kalvi-Kalle otsib nende postitustega vaid tähelepanu ja soovitab Kalvi-Kallel ilmselt iseend «p..sse saata».

/ facebook

Tagasi üles