Eesti Muusikaauhinnad 2020

Into the Valley muusikafestivalile leiti uus turvameeskond!

Into the Valley

FOTO: Facebook

Eile teatas turvafirma Meeskond Security OÜ oma otsusest loobuda koostööst Rootsi ettevõttega Music Goes Further, kes korraldab Rummu karjääris kolmepäevase elektroonilise muusika festivali. Koostöö lõpetati, sest osapooled ei suutnud leida mõlemat osapoolt rahuldavat kokkulepet.

Music Goes Further’i korraldatav festival «Into the Valley» koostöö katkestamise tõttu siiski toimumata ei jää, kuid festivali turvalisuse eest hoolitseb teine turvaettevõte. Külastajate jaoks jääb festivalikogemus kõigis aspektides samaks. Täna algavale festivalile on leitud professionaalne turvameeskond, kes koostöös kohaliku politseiga teevad viimaseid ettevalmistusi nädalavahetuse suurürituseks. 

«Kahjuks ei suutnud me leida ühist keelt esialgse turvafirmaga, kuid oleme edukalt lahendanud selle keeruka olukorra. Oleme väga tänulikud politseile ning Visit Estonia partneritele, kes abistasid meid igakülgselt tänastes läbirääkimistes meie uue partneriga. Loomulikult oleme ka erakordselt tänulikud uuele turvaettevõttele, kes olid valmis astuma tühjaks jäänud positsioonile ning tagama festivali igakülgse õnnestumise,» ütles Mattias Hedlund, Music Goes Further peadirektor. 

Tagasi üles