Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Viivika Oolo: kardinaalne maailmapildi erinevus ei luba meil abielu jätkata

1
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Dr Oolo glamuurne raamatuesitlus Hiltonis. Allan ja Vivika Oolo | FOTO: Erlend Štaub

Eile avalikustas ajakiri Kroonika, et staarkiropraktik Allan Oolo ja tema abikaasa Viivika Oolo lahutavad oma seitse aastat kestnud abielu.

Allani 33-aastane abikaasa ja kahe lapse ema Viivika paljastas ajakirjale, et eri teid on nad mehega käinud juba pikemalt: «Ületamatud erimeelsused, kardinaalne maailmapildi erinevus ja soovid tuleviku osas on need, mis ei luba meil abielu jätkata.»

Allan Oolo raamatu autogrammiõhtu Solarise Apollos | FOTO: Diana Unt Photography

Samuti tunnistas naine, et on pidanud liiga kaua oma soove maha suruma ja läbi lahutuse on ta nüüd enda jaoks avastanud näiteks jälle kunagise hobi maalimise: «Keskendun nüüd liiga pikkadeks aastateks varjule jäänud enese soovide ja hobide elluäratamisele – näiteks olen jälle üles leidnud värvid ja maalima asunud.»

Kiropraktik ise isleoomustas lahutuse valguses Viivikat kui ilusat hinge, kuid probleemide lahendamisel osutus komistuskiviks naise, eestlasele iseloomulik, kinnine iseloom: «Nagu võib öelda paljude eestlaste kohta, tuginedes ka teaduslikele uuringutele, jääb empaatiast ja emotsioonidest veidi vajaka.»

Loodame siiski, et Oolode vahel säilivad sõbralikud suhted ka vaatamata lahutusele!

Eesti Vabariigi 98. aastapäeva pidulik vastuvõtt Estonia kontserdisaalis. Allan Gary ja Viivika Oolo | FOTO: Erlend Štaub
Tagasi üles