«The Nanny» jõudis eetrisse 1993. aastal, kuid kaheksa aastat enne seda sattusid Fran ja tema abikaasa vägivaldse röövi ohvriks. 1985. aastal murdsid nende Los Angelese korterisse kaks relvastatud meest, kellest üks tegi paljaks nende kodu ja teine vägistas nii Drescherit kui tema sealviibinud sõbrannat. Jacobson seoti kinni ja sunniti seda pealt vaatama.
«Kogu see kogemus oli nii sürreaalne, sest inimesed, kes räägivad kodudes relvade omamisest ja sellisest... See poleks aidanud. Seda oleks meie vastu kasutatud. Selleks ei jää lihtsalt aega, kui sa just ei kõnni 24 tundi päevas ringi, relv laskevalmis,» sõnas Jacobson. «Me olime kodus ja sõime sõbrannaga õhtust. Nad murdsid maha lukustatud ukse. Sellises olukorras teed kõik, et ellu jääda. Politsei ütles: «Mida iganes te tegite, te tegite õigesti - te jäite ellu.»»
Vägistaja, kes oli kuritöö ajal tingimisi vabaduses, saadeti tagasi trellide taha ja talle mõisteti kaks eluaegset vanglakaristust.
Fran kirjutas kogetust esimest korda kümme aastat hiljem avaldatud raamatus.
«Mõned naised on palunud mul sellele konkreetsele peatükile autogramm kirjutada. Kirjutasin raamatu alles siis, kui olin juba kuulus. Mõtlesin, et kui inimesed näevad, kuhu ma sellest madalpunktist jõudnud olen, inspireerib see teisi naisi - ja ka mehi -, kes on kogenud seksuaalvägivalda ja aitab neil eluga edasi minna. Pärast vägistamist ei ole sa kunagi enam sama inimene, kuid sa pead lihtsalt edasi minema. Anna oma valule eesmärk - see on see, mida mina alati teen,» sõnas naine.