Sisuturundus

Huawei P10 lite – muljetavaldav, nutikas ja võimas

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

FOTO: Huawei P10 lite

Veel mõni aega tagasi tuli hea hinnaga nutitelefoni leidmiseks teha järeleandmisi. Tihtipeale on odavamad seadmed olnud vähem võimsad, kehvema ekraaniga või lühema akukestvusega. 

Nüüd aga on see muutunud. Ostes tuntud tootja nutitelefoni, ei pea sa muretsema tehniliste näitajate pärast. Huawei P10 lite nutitelefoni ainus probleem on kallimate telefonide omanike kadestavad pilgud. Huawei otsustas, et kõik selle aasta P seeria telefonid on parima saadaoleva jõudlusega.

Imeline võimsus

Huawei P10 lite nutitelefonis teeb tööd väga kiire Kirin 658 protsessor. Selle kaheksa tuuma, mis on rohkem kui enamikel arvutitel, võimaldavad telefonil sujuvalt funktsioneerida isegi siis, kui samaaegselt töötab mitu rakendust. Huawei otsustas ka, et suur võimsus ei tohi liialt akut kulutada. Seepärast on telefoni kiibistik optimeeritud vähese energiakulu saavutamiseks. Tänu sellele töötab telefon suurema võimekusega kaua aega.

Mobiilsete seadmete kasutuses on selge trend – me kasutame samal ajal üha enam rakendusi. Kaamera, e-kirjad, Facebook, vestluskanalid – neid on aina rohkem. Selleks, et meil oleks võimalik kõike korraga sujuvalt teha ning tagamaks, et kõik rakendused töötaksid samaaegselt ilma viivitusteta, on P10 lite mudelil 3 GB RAM. Sellest rohkem muutmälu on ainult kaks korda kallimatel nutitelefonidel. Huawei P10 lite pakub seega jõudlust, mida seni on pakkunud ainult lipulaeva seadmed.

FOTO: Huawei P10 lite

Võimas aku

Lisaks sellele, et meie nutitelefon peab olema kiire, peab ta ka kaua vastu pidama. P10 lite nutitelefonis hoolitseb akukasutuse optimeerimise eest rakendusi ja tegevusi haldav Smart Power-Saving 5.0 tehnoloogia, mis võimaldab telefoni palju kauem kasutada kui konkureerivaid nutitelefone.

P10 lite aku mahutavus on 3000 mAh ning selle täis laadimiseks kulub kõigest 97 minutit. See aga pole kõik – kui unustad telefoni laadida ning sul on väga vähe aega, siis tagame 10-minutilise laadimisega piisavalt võimsust, et vaadata kaks tundi videoid. Kõigest 30 minutiga saad aku laadida lausa 43% tasemeni.

Kiire autofookus

Ka piltide kvaliteedi suhtes on kasutajate nõuded kasvanud. Huawei P seeria jõuab aina lähemale sellele kvaliteedile, mida mõned aastad tagasi suutsid pakkuda ainult digitaalsed peegelkaamerad. Väga kiire autofookus ning kaunis ja kunstipärane tausta udutamine portreerežiimis on enne tänast olnud tipptasemel kaamerate pärusmaa. Täna on see kvaliteet saadaval meie Huawei P10 lite nutitelefoniga. Suurte pikslite arvuga sensori kasutamine teeb kehvemates tingimustes tehtud fotod erksamaks, detailirohkemaks ning vähendab müra. Iga kaader on selge ja terav tänu autofookussüsteemile, mis kasutab töökindlat PDAF ehk faasi tabamise autofookussüsteemi.

Kiireim kasutajaliides

P10 lite nutitelefoni luues kasutas Huawei oma uut EMUI 5.1 kasutajaliidest, mis töötab Android 7.0 süsteemi peal ning pakub kasutajale veel rohkem mugavaid funktsioone. Seda versiooni välja töötades oli EMUI disainerite eesmärk kiirendada ning lihtsustada liidese kasutamist. Enamik funktsioone on kättesaadavad kuni kolme klikiga ning kõige olulisemad kõigest ühega. EMUI kasutajaliides pakub ka mitmeid Huawei enda funktsioone. Näiteks üks originaalseim ja kasulikum neist on Knuckle Sense Technology ehk nukitehnoloogia. Selle keeruka nime taga peitub lihtne võimalus käivitada teatud funktsioone sõrmenukkidega. Ekraanile vastavaid tähti joonistades on võimalik teha kuvatõmmiseid, videoklipp ekraanist või käivitada rakendusi. See on kiire ja mugav viis telefoni kasutamiseks, mida konkureerivad nutitelefonid ei paku.

Optimaalne valik

Otsides võimsat nutitelefoni, millel on hea aku ja hea hind, selgub, et sobivate seadmete nimekiri pole eriti pikk. Lisades sellele nimekirjale ka moodsa, täiusliku disaini, võib lõpuks tunduda, et ainult Huawei P10 lite vastab meie kõrgetele nõuetele. Kui eelnevalt pidid oma soove piirama, siis nüüd on sul võimalik soetada hea hinnaga nutitelefon, mis tagab lipulaeva seadmetega võrdse jõudluse. Sama kehtib ka disaini osas. Kui võtad oma taskust või kotist välja Huawei P10 lite nutitelefoni, saavad kallimate nutitelefonide omanikud vaadata sinu seadet kadedusega, kahetsedes seda, et nad enda oma eest liiga palju raha välja käisid.

Huawei P10 Lite kohta saad rohkem informatsiooni siit.

FOTO: Huawei P10 lite

Tagasi üles