Naised, ärge põdege! Meestele meeldivad Teie kurvikad kehad!

jasmine

FOTO: Instagram

Kahe lapse ema, Jasmine «Jazzi» Owens  jagab Instagramis 6 aasta tagust fotot endast ja abikaasast. Tema kommentaar pildil on tekitanud palju kõlapinda.

Pildil on Jasmine ja tema abikaasa - noored on rannaliival, käsikäes. Naine, kellele on antud volüümikas keha, on tundnud aataid piinlikkust enda välimuse pärast ning on olnud hämmingus, kuidas saab tema abikaasa armastada teda sellisena, vahendab HuffPost.

 

Over the years this man has loved every curve, every roll, and every stretch mark on my body. I never understood why! • How could he love something that isn't "perfect"? How could a man who was "born fit" love someone like me! I don't have a flat stomach, I jiggle when I walk, hell if I run up the stairs to fast my body claps (lmao)!! But now I see I do have the "perfect" body!! Every roll, every curve and every stretch mark is put on me just perfect to make both of us happy!!! I love my body and I finally see why he does too!! • • Photo credit: @ryanwmedia • • • #effyourbeautystandards #effyourbodystandards #everyoneisbeautiful #tummylove #youarebeautiful #aspiringmodel #aspiringplussizemodel #celebratemysize #curvysensedoll #confidence #lovemybody #lovemybelly #loveyourbody #selflove #summerbody #bikini #bikinibody #bodylove #bodypositive #bodypositivity #womenofallsizes #support #love #positive #plussize #positivity #plussizegang #positivevibes #youarebeautiful

A post shared by Jazzy (@a_body_positive_jazzy) on

Naine räägib sellest, mis tunne on olla abielus kellegagi, kellel on n-ö teistsugune kehatüüp ja kuidas ta aastaid tundis enda keha pärast piinlikkust.

«Aastate jooksul on see mees armastanud mind – armastanud igat minu kumerust, igat kehavolti, isegi minu venitusarme» kirjutas naine enda postituses. Ma ei saanud kunagi aru, miks? Kuidas saab keegi armastada kedagi, kes pole perfektne? Kuidas saab mees, kes on nii klassikalises mõistes, täiusliku kehaga, armastada minusugust. Oli aeg, mil proovisin teha kõike, et näha välja treenitud ja «ilus».

Katsetasin kõikvõimalikke dieete, kehakaalu alandavaid toidulisandeid. Mõtlesin isegi operatsiooni peale ja kõike seda selleks, et mees mind armastaks. Aastate jooksul olen aga õppinud enda keha armastama sellisena nagu see on.

Olen seljatanud enda negatiivsed mõtted keha osas ja lõpuks ei peida ma seda maailma eest. Minu jaoks oli suur samm see, kui suutsin esimest korda olla alasti peegli ees ja aktsepteerida enda keha sellisena nagu ta on.

Instagramis on naine saanud nii toetavaid sõnu kui halvustavaid kommentaare. Kuigi, alguses inimeste negatiivsus puudutas naist ja tegi talle haiget, on Jasmine sellest üle. Olulisimaks peab naine seda, et tema mees on olnud tema suurim toetaja ja fänn – see on olulisim. Tänu mehe toetusele, on naine üle negatiivsetest arvamustest.  

Populaarne

Tagasi üles