Briti poiss võitleb oma elu eest, kuna ujumisbasseini filter imes ta soolestiku välja

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Bassein. Foto on illustratiivne.
Bassein. Foto on illustratiivne. Foto: SCANPIX

14aastane inglise poiss pidi läbima 4-tunnise elupäästva operatsiooni, kuna ujumisbasseini filter imes ta soolestiku välja.

Poiss jäi pärast õhtust ujumistrenni sõpradega lustima ning arvatakse, et nad võtsid nalja pärast puhastilt katte ära ning istusid seejärel ohtuskatteta puhastite peal. Noormees jäi aga puhastisse kinni ning ei saanud end vabaks tõmmata, kuna masina imemisjõud oli nõnda tugev. Lõpuks tõmbaski see tema soolestiku välja, põhjustades niiviisi tõsiseid vigastusi ning poisil oli tarvis elupäästvat operatsiooni.

Kohalviibinud ujumistreener oli päevakangelane – ta hüppas joonelt vette, et poiss päästa ning käskis puhastussüsteem välja lülitada. Ka teised kohalviibinud katsusid aidata, kuna poiss oli vee all ja tõmbas kopsudesse vett. Hetkel toimub uurimine, kelle süül õnnetus juhtus, ent tõenäolisim variant on siiski, et lapsed kakkusid ise kaitse ära ning mängisid niimoodi surmaga. Loe lähemalt Daily Mailist.

Märksõnad

Tagasi üles