Ööklubi 9/11 avab suveterrassi naismuusikute «vallutusega»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jekaterina (FIN)
Jekaterina (FIN) Foto: Ööklubi 9/11

Sel nädalavahetusel tähistatakse ööklubis 9/11 suvehooaja avamist kahe peoga. Pärast lühiajalist pausi on 9/11 taas avatud ning värskem kui kunagi varem – valmis on saanud kauaoodatud suveterass sisehoovis.

Reedel toimub pidu nimega «Ladies Takeover», kus muusika eest vastutavad naised - Jekaterina (FIN), TRAnnika, Karinsmatic, Susanna.

Foto: Ööklubi 9/11
Jekaterina (FIN)
Jekaterina (FIN) Foto: Ööklubi 9/11

Jekaterina on Soomes resideeruv venelanna, kes on lõpetanud Eesti põhikooli. DJna võtab ta tantsupõranda enda kontrolli alla läbi unikaalse ja hüpnootilise stiili, mida iseloomustavad tugevad bassikäigud. Tema saund liigub deep ja tech house ning techno vahel. Lisaks Soomele on Jekaterina mänginud ka Portugalis, Saksamaal, Taanis, Eestis, Live RCA Bangkokis ja Tokyo legendaarses klubis Womb. 2015. aastal reisis ta esimest korda Ibizale, kus tal avanes võimalus mängida Love The Underground peol klubis Tox. 2016. aastal mängis ta Off Sonar Festivalil Barcelonas. Jekaterina on Clinic pidude resident DJ Soomes.

Jekaterina (FIN)
Jekaterina (FIN) Foto: Ööklubi 9/11

Laupäeval saab 9/11-s aga nautida sügavama tehnomuusika vaibi, nimelt on Eestisse saabumas Berliini techno duo Cassegrain. Techno ringkondades ei vaja Cassegrain erilist tutvustust. Labeliresümeega, kus on teiste hulgas Prologue, Infrastructure New York, Killekill, OstgutTon — ja kõrgelt hinnatud etteasted Berghainis, Village Undergroundis ja Outputis — on nad end kindlalt skenesse tembeldanud. Cassegrain ehk Alex Tsiridis ja Hüseyin Evirgen otsustasid «leivad ühte kappi panna» pärast kohtumist Barcelona Redbull Music Academy´s. 2013. aastast tegid nad koostööd peamiselt üle interneti, enne kui otsustasid Berliinis stuudiot jagama hakata. 2016. aasta mais loodi lõpuks ka oma label – Arcing Seas (Cassegraini anagramm). Lisaks on nad teinud ühisloomingut teiste artistidega, nagu näiteks Tin Man, ning möödunud aastal alustasid ka oma sooloprojektidega. 

Berliini techno duo Cassegrain
Berliini techno duo Cassegrain Foto: Ööklubi 9/11
Berliini techno duo Cassegrain
Berliini techno duo Cassegrain Foto: Ööklubi 9/11
Berliini techno duo Cassegrain
Berliini techno duo Cassegrain Foto: Ööklubi 9/11

Tule naudi suvealgust pealinna kõige mõnusamas klubihoovis!

Reedene pidu Facebookis ja laupäevane pidu Facebookis. 

Tagasi üles