Arnold Schwarzeneggeri teatel saab temast taas Terminaator

1984. aasta filmi «Terminaator» reklaamplakat. Pildil Arnold Schwarzenegger

FOTO: Wikipedia.org

Austria päritolu USA näitleja Arnold Schwarzenegger andis Prantsusmaal Cannes’ i filmifestivalil väljaandele Screendaily intervjuu, milles sõnas, et temast saab suure tõenäosusega jälle tapjast küborg Terminaator.

Schwarzeneggeri teatel vestles ta sel teemal esimesed kaks «Terminaatori» filmi teinud režissööri James Cameroniga, kes soovib teha «Terminaatori» filmiseeria kuuenda filmi.

Arnold Schwarzenegger

FOTO: Casey Curry/AP/Scanpix

«Cameronil on põhijoontes plaan valmis ja paar väga head ideed, kuidas «Terminaatori» filmidega peaks edasi minema. Kindel on see, et minust saab taas Terminaator,» teatas staar.  

James Cameron

FOTO: HENRY ROMERO/REUTERS/Scanpix

Schwarzenegger reklaamib Cannes'is meremaailmast rääkivat dokumentaalfilmi «Wonders of the Sea 3D», milles ta on tekstilugeja.

Režissöör James Cameroni 1984. aasta film «The Terminator» (Terminaator) oli 1980. aastate üks populaarsemaid märulifilme. Cameroni käe all valmis ka 1991. aasta linateos «Terminator 2: Judgement Day» (Terminaator: kohtupäev).

1984. aasta filmi «Terminaator» reklaamplakat. Pildil Arnold Schwarzenegger / wikipedia.org

FOTO: Wikipedia.org

Kokku on viis «Terminaatori»  filmi, millest seni viimane, «Terminator: Genisys» jõudis vaatajateni 2015.

Pärast viiendat linateost on «Treminaatori» filmisarja edasine saatus olnud lahtine. Viimane osa ei toonud piisavalt sisse ja filmistuudio Paramount Pictures teatas, et ei tee enam kuuendat filmi.

Nüüd aga on mitu filmiallikat teatanud, et produtsendid on koos režissöör James Cameroniga arutanud kuuenda «Terminaatori» tegemist. Stuudio Skydance teatas märtsis, et «Terminaatori» kuuenda osaga seotud produktsiooniprobleemid on lahendatud.

James Cameron kavatseb jätkata ka «Avatari» jätkufilmidega, mis peaksid valmima 2020 – 2025.

Kaader filmist «Avatar». Pildil Sam Worthington ja Zoe Saldana digitaaltegelase Neytirina

FOTO: HO/Reuters/Scanpix