Skip to footer
Päevatoimetaja:
Katrin Lust
(+372) 56681734
Saada vihje

«Stiilipäeviku» muutujaks on allergia käes vaevlev Edit

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Elu24.ee moetoimkond
Tänase „Stiilipäeviku“ muutujaks on kaunis noor naine Edit, kes on hädas allergiaga


Tänase «Stiilipäeviku» muutujaks on kaunis noor naine Edit, kes on hädas allergiaga, mis sunnib teda oma keha varjama. Saatemeeskonna väljakutseks on Editit aidata ja ta särama panna.
 

23-aastase Editi sõnul on ta loomult tagasihoidlik, kuid võttis sellest hoolimata julguse kokku ja saatis saates osalemiseks sooviavalduse.

«Seda otsust ma ei kahetse, sest muutus meeldis nii mulle kui mu meespoolele väga,» kinnitas Edit. Naise sõnul oli tema jaoks kõige suuremaks üllatuseks uus soengustiil.

Kuna Editil on allergia, siis pakutakse saates nii talle, kui teistele allergikutele erinevaid lahendusi oma probleemi leevendamiseks; eesmärk on tõestada, et stiilseks saab jääda ka nahamurdest hoolimata.

 

 «Stiilipäevik» on TV3 ekraanil täna kell 20.00.

Kommentaarid
Tagasi üles