Pildid: Nicole Scherzinger paljastas kogemata liiga palju

Nicole Scherzinger

FOTO: MEGA/Scanpix

Ameeriklannast näitleja ja modell Nicole Scherzinger osales eile Los Angeleses uue telefilmi «Dirty Dancing» esilinastusel, kuid temaga juhtus väike äpardus, mis ei jäänud kõmufotograafidel märkamata.

Scherzinger mängib selle filmis, mis on tehtud 1987. aasta samanimelise menufilmi järgi, Penny Johnsonit, edastab Daily Mail.

Nicole Scherzinger

FOTO: MEGA/Scanpix

38-aastane staar kandis eslinastusel kummalise lõikega heledast siidmaterjalist kleiti, millel oli allosas sisselõige. Kui ta liikus, siis paljastas kleidiava ta püksikud, kuid ta ise ei märganud seda.

Nicole Scherzinger

FOTO: MEGA/Scanpix

Kõmufotograafide jäädvustatud piltidel on näha, et tumedat bleiserit kandnud naine liigub hoogsal sammul, kuid kleit tõusab samas «veepiirini».

Nicole Scherzinger

FOTO: MEGA/Scanpix

Lisaks jalgade ülaosale paljastas staari kleit ka kaela- ja rinnaosa ning selja.

Nicole Scherzinger

FOTO: MEGA/Scanpix

Nicole Scherzinger oli varem koos inglasest  vormel-1 maailmameistri Lewis Hamlitoniga, kuid alates möödunud aastast on ta kallimaks bulgaarlasest tennisist Grigori Dimitrov.

Originaalfilmis «Dirty Dancing» on peaosas Patrick Swayze ja Jennifer Gray, nüüdses telefilmis aga Colt Prattes ja Abigail Breslin.

Nicole Scherzingeri tegelaskuju Penny jääb rasedaks ja teeb abordi.

«See roll oli minu jaoks kummaline, kuna olen pärit Hawaiilt katolikust perest, mis isa oli vaimulik ja mu pere on abordi vastane,» teatas staar ajakirjanikele. 

Tagasi üles