N, 30.11.2023

Ööklubi Exotica uus avalöök!

Kersti Raud
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ööklubi Exotica uus avalöök!
Ööklubi Exotica uus avalöök! Foto: Club Exotica

Reedel, 1. aprillil, alustab Valgamaa parim ööklubi Exotica uue programmiga. Ööklubi Exotica uue juhataja Silvo Piiri teatel muutub ööklubi programm kommertslikumaks. Muusikat hakkavad mängima Eesti mastaabis parimad plaadikeerutajad ja lavalaudadel esinevad tuntud Eesti artistid.
 

Juba reedel astub lavale tuliselt armastatud Rolf Junior, kes esitleb oma uut Eurolaulu All & now. Samuti tulevad esitamisele kõik Rolf Juniori varasemad tuntud hitid nagu Ingel, Purunenud killud jne.

Laupäeval, 2. aprillil toimub suur showüritus, kus selgub Lõuna-Eesti KEVADTÜDRUK 2011! Üritust tuleb läbi viima skandaalne DJ Alar Konik!

Aprillikuus on ööklubis Exotica tulemas mitmeid suuri üritusi. 16. aprillil esineb maailmakuulus SASH, kelle 90ndate aastate hitid Equador, Mysterious Times jt. on praegugi klubirahva suured lemmikud.

Kuu lõpus on tulemas progressiivse tantsumuusika austajate lemmiküritus. Nimelt väisab ööklubi legendaarne Club Unlimited üritustesari ning plaadimasinate taga võtab kohe sisse Eesti TOP DJ, Deejay AAV aka Erlend Aav!

Ööklubi Exotica üllatab ka hindadega. Kuni südaööni on baaris kõik joogid 50% soodsamad!
Samuti muutuvad klubi lahtiolekuajad. Kuna ilmad hakkavad muutuma soojemaks, siis avab ööklubi uksed kell 23.00 ja peod kestavad kuni 5.00ni hommikul!

Lisainfot ööklubi kohta saab kodulehelt www.clubexotica.ee
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles