T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kes käisid kohal? NYMF Moestuudio esitles huvilistele uut mängulist ja ülivärvilist kollektsiooni

Elu24
Facebook Twitter
Comments

NYMF Moestuudio uus kevad-suvine kollektsioon MU CHA CHA on lugu mustritest. Nendest mustritest, läbi mille meie esiemad pajatavad meile oma NAISEKS olemise lugusid ja mida meie omakorda oma lastele edasi kanname.  

Kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uus ehk siis meie esiemade pärimus, nende lood ja mustrid hoopis puhtalapsemeelse kerguse, mängulisuse, lusti ja spontaansusega. Murda, keerata ja pöörata mustreid, mis praeguses hetkes enam ei tööta ning läbi selle luua täiesti uus muster. Või siis kleit.

Teiseltpoolt ühendab kollektsioon läbi sarnaste tikandimotiivide, kangasse kootud triipude, heegelmotiivide ja punutiste erinevad kontinendid ja kultuurid, mis näitab, et ükskõik kus või kes me oleme või millised on meie lood, miski on meis kõigis ikkagi ühine. 

Foto: Kalev Lilleorg

Disainer Triin Kärblane ise ütleb uue kollektsiooni kohta niimoodi: 

“See muretult tütarlapselik ja mängulisusest tulvil kollektsioon ongi loodud meile kõigile - nii noorukesele kui küpsele, nii haprale ja lopsakamale, nii vaoshoitumale kui ka kuumaverelisele, Sulle ja mulle. Sest me kõik oleme seda mängulist ilu ja lustlikku kergust väärt.”

Foto: Kalev Lilleorg

NYMF Moestuudio on otse Tallinna südames asuv armsalt hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 10-ndat aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut, mille võlujõud ja vägi on heas mõttes sõltuvust tekitavad. NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette, maagilisi printe, ohtraid detaile ning mustrite ja struktuuride mängu.  

Stuudios sünnivad muinasjutulised kollektsioonid, põnevad eratellimused ning erilised ja omanäolised pruutkleidid. Absoluutselt iga stuudios valminud kleit on täiesti ainulaadne, loodud suure kire ja armastusega ning valmis meisterdatud  stuudio osavate rätsepate poolt.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles