House-diiva Nikki Belle Eestist printsi ei otsi

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Nikki Belle
Nikki Belle Foto: Integral Management

Reedel, 17. oktoobril, klubis BonBon üles astuv Briti

house

-diiva Nikki Belle (29) rääkis Elu24.ee’le antud lühiintervjuus, et on tänase edu nimel vaeva näinud juba kümme aastat.
Praegu on tema singel «Trippin» Euroopa raadiotes väga mängitud, kaasa arvatud meie kohalikes jaamades.Nikki, kuulasime siin just toimetajatega sinu lugusid ja sul on väga hea hääl. Kui kaua laulnud oled ja kuidas alustasid?

Olen laulnud juba üksteist aastat, korralikult alustasin kooli kooris. Mu ema ütleks teile kindlasti, et ma olen laulud sama kaua kui rääkinud.Mida võib eesti publik sinu kontserdilt oodata? Kas ettekandele tuleb ka «Trippin»?

Jah, laulan seda kindlasti! Eestlased võivad oodata palju tantsimist, lõbusat ajaveetmist ning energilist ja erutavat etteastet.Kas sul on boyfriend
või on meie kohalikel printsidel võimalus su südant vallutada?

Mul on

boyfriend

juba olemas.Oled sa varem Eestis käinud ja mida oled meie kohta kuulnud?

Ma ei ole kunagi Eestis käinud, kuid ma olen kuulnud, et see on väga ilus maa. Loodan sinna tulles näha nii palju kui võimalik.Ootan ka kohaliku toidu proovimist – räägitakse, et see on väga maitsev!Mis on seni sinu karjääri suurim õnnestumine?

Pean ütlema, et see on lugu «Trippin». Näha oma CD-d kaupluste lettidel ja videot muusikakanalites on lihtsalt fantastiline. Mul on siiani liblikad kõhus, kui seda lugu raadios kuulen.Kas UK-s house-laulja olla on kerge või raske?

Mul on läinud kümme aastat, et jõuda siia, kus praegu olen. Seega ma ei ütleks, et see on kerge.Nikki Belle’i singli «Trippin» videot saad vaadata

siit

.

Tagasi üles