Eurolaulu Raadio

Ükski kriitik ei soovita: õudusfilmide festivalil linastus maailma kõige halvem film?

"Kõige vastikumaks filmiks" tituleeritud "Kuso"

FOTO: Kaader filmist

Haapsalu õudusfilmide festivalil linastus teiste seas film, mida ei ole siiani soovitanud vaadata ka kriitikud ning mis alati pannud inimesi saalist lahkuma - seda ka seekord.

"Kuso" on tuntud muusiku ja produtsendi Flying Lotuse, kodanikunimega Steven Ellson, esimene täispikk film, mis paneb ilmselt oma metsiku fantaasia ja ligarohkusega nii mõnegi kinokülastaja öökima.

HÕFF oli kolmas festival, kus "Kusot" näha sai. Näiteks Sundance'i festivalil lahkusid inimesed massiliselt saalidest, filmi nimetati kõige vastikumaks linateoseks, mis eales tehtud ning ükski kriitik seda vaatama minna ei soovita.

Muusik Fying Lotuse erakordne ja ilge "Kuso"

FOTO: Plakat

Eestis paistis asi natukene postiiivsem, massiliselt saalist ei lahkutud, kuid neid oli, kellel sai ligast, fekaalidest, puuksutamistest, verest ja mädapaisetega nägudest küllalt. Lõpp üllatas veel eriti nilbe seksuaalaktiga.

Muide, "Kusole" tegid muusika maailmakuulus elektroonilise muusika produtsent Aphex Twin ja Akira Yamaoka. Kaasstsenaristiks on David Firth. Mängimas näeb mehi nagu Hannibal Buress ja George Clinton.