Kalvi-Kalle ja staarräpparid! A-Rühm avaldas värske muusikavideo

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
A-Rühm avaldas muusikavideo «Mingi kukk on mu BMWs»
A-Rühm avaldas muusikavideo «Mingi kukk on mu BMWs» Foto: Liina Notta

Tänasest on avalikest internetikanalitest kättesaadav ansambli A-Rühm värske video loole "Mingi kukk on mu BMWs" (5Miinust remix). Video režissööriks on Sander Allikmäe, operaator Mart Vares ning võtteplatsil toimunut teostas BoyBand films. Videos teeb kaasa Eesti Muusika Auhindade parima hiphop/rap albumi nominent 5miinust. Video võtted toimusid aprilli alguses ja esmaesitlus toimus möödunud laupäeval Tallinnas, klubis Pööning. 

A-rühma liige ja äsja aasta miksija-salvestaja ning aasta muusikaprodutsendi tiitli võitnud Bert Prikenfeld alias DJ Critikal kirjeldab võtteplatsil kogetut: «Kauaoodatud video on nüüd lõpuks valmis ja nagu rühma video võtetel ikka, sai kõvasti naerda, lisaks ühe auto ära lammutada, näppe plaasterdada ning pikka võttepäeva lõpuks ennast täiesti ära väsitada. Väga professionaalne video tiim BoyBand Films oli oma ülesannete kõrgusel ning võtted kulgesid plaanipäraselt.»

Bändi liikmed selgitavad loo tausta: «Tulikuke aasta pole mitte kõigile positiivsetes ja rõõmsates toonides alanud. Nii idamaised traditsioonide edasikandjad kui ka kohalikud Feng Shui asjatundjad on lubanud sündmusterohket ning murdelist aastat, kuid tõsieluseriaalist tuntud Kalvi-Kallet on peale kuulsuserahet tabanud ebaõnn. Videost selgub, kas Kalvi-Kallega on kõik korras, või sai lisaks autole kannatada ka mees ise.»

A-Rühm avaldas muusikavideo «Mingi kukk on mu BMWs»
A-Rühm avaldas muusikavideo «Mingi kukk on mu BMWs» Foto: Liina Notta

A-Rühm on loodud 1997. aastal ning sinna kuuluvad räpparid Henry «Genka» Kõrvits, Cool D ja Kaarel «Kozy» Kose ning DJ Critikal. Varasemalt on A-Rühmalt ilmunud videod lugudele «Tallsinki», «Palmisaar», «Tugitooli gängster», «Hakka pihta» ja «Loteriija». A-Rühm tänab värske video meeskonda ja videos osalenuid ning soovib oma fännidele ilusat kukeaasta jätku!

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles