R, 1.12.2023

Galerii! T1 Mall of Tallinn meeleolukas eelavamine tõi kohale kirju äriseltskonna

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Järgmise aasta oktoobris avab pealinnas suurejooneliselt uksed uus suur ostu- ja meelelahutuskeskus T1 Mall of Tallinn, mille katust hakkab kaunistama Euroopa ainus kaubanduskeskusel asetsev vaateratas.

Uues ostu- ja kaubanduskeskuses on lisaks tavapärastele poodidele pandud suur rõhk meelelahutusele. Keskuses saab olema kino ja katusele ehitatakse vaateratas, mis on ainus hoone katusel asuv vaateratas Euroopas. Ühtlasi peaks T1 olema osa tulevasest Tallinna ühistranspordisõlmest, mis hõlmab lisaks kohalikele liinidele ka ühendust lennujaama ja Rail Balticu rahvusvahelise raudteejaamaga, kirjutab Postimees.

20.aprilli õhtul toimus T1 ehitusel meeleolukas eelavamine, kus tutvustati kutsutud külalistele plaane, visioone ning pakuti meelelahutust põneva etteaste näol, kus köitel kõrgustes trikke korda saadeti.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles