Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Endine presidendiproua Evelin Ilves tähistab täna sünnipäeva

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Eks-presidendiproua Evelin Ilves alustas loengute sarjaga Evelini Eluköök | FOTO: Viktor Burkivski

President Toomas Hendrik Ilvese endine abikaasa, saatejuht Evelin Ilves tähistab täna 49. sünnipäeva.

Aastaid meedia tähelepanu keskpunktis olnud kui presidendiproua Evelin Ilves on juhtinud omanimelist jutusaadet ning tegutseb aktiivselt tervisliku eluviisi propageerijana, kutsudes inimesi üles oma keha eest hoolitsema.

Evelin Ilves ja küllusemuna / Kaader videost / TV3

Varsti oma söögikoha avada plaaniv Evelin avaldab oma mõtteid aktiivselt ka Naistelehe veergudel kolumnis. Lisaks on tema sulest ilmunud mitu raamatut, kõige hiljutisem neist «Linnu lood», millele andis inspiratsiooni tema tütar Kadri Keiu.

Evelin Ilves raamatut esitlemas / Toni Läänsalu

Skandaalid

22. augustil 2014 ilmusid Eesti meedias pildid, millele jäädvustati tollal veel Eesti esimese leedi ülesannetes oleva Evelin Ilvese suudlemine noore mehega ühes Tallinna kohvikus. Mõni aeg hiljem kirjutas oma Facebooki leheküljel, et palub nendelt inimestelt vabandust, kelle tundeid ta oma käitumisega oli riivanud. Mees, kellega Evelin Ilves esindusülesannete täitmise ajal suudles, oli väidetavalt Vincent Aranega.

EV94. Presidendipaar Toomas Hendrik ja Evelin Ilves. / Sille Annuk / PM / Scanpix

17. aprillil 2015 teatas Vabariigi Presidendi Kantselei, et paar on otsustanud abielu lahutada. Lahutus jõustus 30. aprillil 2015.

2015. aasta aprillis kinnitas Evelin Ilves Facebookis: «Kollane meedia levitab valeinfot: Kinnitan, et mingisugust raamatut või muud kirjatükki abielulahutuse kohta ei ole ega tule.» Raamat «Kirju» ilmus kirjastuses Petrone Print sama aasta augustis.

Kihnu kirjandusõhtu: Evelin Ilves / Meisi Volt

Evelin Ilvese hobid on rulluisutamine, lugemine, reisimine, aiandus, kokandus ja käsitöö. Evelin Ilves oli Eesti Rulluisuliidu president 2008–2014.

Evelin Ilves, Siim Rikker ja Tanel Talve / Erlend Štaub

Juba pikemat aega liigub naine seltskonnas ringi pillimängija Siim Rikkeri seltsis, kellega koos külastatakse nii üritusi, festivale kui käiakse ka reisimas.

Tagasi üles