Anu Saagim tegi seda taas! Loe, mida ütlevad staari kohta endised kolleegid!

FOTO: Elu24.ee

Anu Saagim Kirill Safonov`i moeloomingus aastal 2014

Meelelahutusportaali elu24.ee peatoimetajana leiba teeninud ja Eesti meediamaastikule eri valdkonna superstaare sünnitanud Anu Saagim otsustas pärast ligi kümneaastast tegutsemist ameti maha panna.

FOTO: Erlend Štaub

Tallinn Fashion Week Tallinna Kultuurikatlas - fotosein. Anu Saagim

FOTO: Ardo Kaljuvee

Eesti Muusikaauhinnad 2015 - Tommy Cash ja Anu Saagim

FOTO: AFP / Scanpix

Buduaari Turg 12.-13.03.10 Rävala 4 - Elu24 peatoimetaja Anu Saagim

FOTO: Karli Saul

Anu Saagim sai sünnipäevaks Nõia-Intsu

FOTO: Medemis

Anu Saagim; "Olen üle prahi!"

FOTO: Laura Kallasvee

Playboy 2010. aasta Grande Finale - kaanel Anu Saagim

FOTO: Viktor Burkivski

Anu Saagim; "Olen üle prahi!"

FOTO: Jelena Rudi

Anu Saagim

FOTO: Jelena Rudi

Anu Saagim; "Olen üle prahi!"

FOTO: Laura Kallasvee

Anu Saagim - Tahan olla mees!

FOTO: Laura Kallasvee

Anu Saagim - Tahan olla mees!

Täpselt nii ootamatult paiskus uudis meteoriidina Eesti meediakanalitesse. Väga anulik: kui tulla, siis säraga, kui lahkuda, siis nii, et tähepuru taga...

Anu Saagim on nii eestlasi kui ka soomlasi toitnud oma skandaalsete ja eetikapiire nihutavate tegevustega, olgu need siis julged sõnavõtud, paljastavad poseerimised ajakirjades, risti löömine kiriku altari ees, piimavannis kümblemised, küsimusi tekitavad kampaaniad, vangide rõõmustamine Anu Special kalendri kujul jms. Bravuurikas, skandaalne, 55-aastane naine, kes annab siiani oma suurepärase välimusega silmad ette endast poole noorematele neidudele, teab imeliselt, kuidas eestlast püüda. Kes on aga tegelikult Anu Saagim?

FOTO: Liis Treimann

ELu24 Live: Anu Saagim

Siin on mõned toredad meenutused, mida tema nüüdseks juba endised kolleegid jagavad.

«Anu on hea südamega: Anu tagataskus on alati šokolaad ja šampanja, aga Prosecco poole ei vaata ta kunagi!»

«Kui sa oled Anule käkki keeranud, siis ta jätab selle meelde ega unusta kunagi.»

«Kui arvate, et Anu ilusa jume saladus on regulaarsed päikesevannid välismaal, siis tegelikult püüab Anu päikest Saaremaal aiatöid tehes.»

«Kui tundub, et Anul on enne intervjuu andmist igav, kuna ta haigutab, siis tegelikult on see teadlik eneserahustamise ja keskendumise viis.»

«Tundub, et Anu peab oluliseks, et inimesed säilitavad oma iseloomus teatud hulluse. Mida imelikum, omapärasem ja pöörasem oled, seda huvitavam tal sinuga on!»

Anu on öelnud: «Olen aastatega aru saanud sellest, et mida erinevamad inimesed kollektiivis on, seda parem. Ja mis siis, et me asjadest erinevalt aru saame? Ongi põnevam!»

Endine kolleeg teab rääkida: «Ma pelgasin esimesel kohtumisel, et Anu on staar ja parem oleks kaarega mööda minna, et teineteist vähem segaks. Aga polnud üldse nii, vaid koostöö oli mõnus ja soe ning ühiselt sai toimetusega lugejateni toodud põrutavad uudsed vormid, nagu telesaadete live-ülekanded ja esimesed netimeediastaarid. Ehk tööd tuli võtta särtsu ja lõbuga ning mitte põdeda, ja see sobis mõlemale.»

Tagasi üles