Menusarja pidupäev! Täna jõuab vaatajate ette «Pilvede all» 200. osa

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

2010. aasta sügisel esimest korda Kanal 2 ekraanile jõudnud «Pilvede all» tähistab täna uhket numbrit, kui kell 21:30 jõuab vaatajate ette järjekorras juba 200. osa! Sarja juhatab sisse meeleolukas erisaade «200 korda pilvede all» koos peategelaste lõbusate meenutustega menusarja telgitagustest. 

2010. aasta 8. septembril esimest Kanal 2 ekraanile jõudnud kolme õe lugu võeti vaatajate poolt kohe suure huviga vastu – kui esimene «Pilvede all» osa tõi telerite ette keskmiselt 142 000 vaatajat, siis kuuendaks episoodiks oli keskmine vaatajanumber kasvanud juba 245 000 peale. Kõikide eetrisoldud aastate jooksul pole huvi sarja vastu kahanenud ja nii elab nädala jooksul «Pilvede all» tegelastele ja tegemistele kas otse, järelvaatamisest või veebist kaasa üle 300 000 inimese. Numbrite keel räägib sellestki, et vähemalt ühte «Pilvede all» osa on läbi aastate näinud ligi 900 000 erinevat inimest.

«Pilvede all»
«Pilvede all» Foto: Arno Mikkor

Täna õhtul 200. osani jõudev «Pilvede all» on muutunud paljude televaatajate kolmapäevade lahutamatuks osaks ja sarja tegelastele elatakse kaasa kui oma pereliikmetele või sõbrannadele. Tänase juubeliosa juhatabki sisse „Pilvede all“ fännikohtumine, kuhu tähtsa sündmuse puhul on kokku tulnud kogu menusarja tuumik. Lisaks peategelastele Elisabeth Reinsalule, Inga Lungele ja Liis Haabile jagavad oma meenutusi ja lõbusaid seiku sarja tegemisest teisedki märgilised tegelased, sh Albertit kehastav Ain Lutsepp, Sirje rolli kurikuulsaks mänginud Rita Rätsepp, Indreku rolliga tuntuks saanud Vladas Radvilavičius jpt. Erisaadet juhib «Pilvede all» viimase hooaja uustulija, Laurit kehastav Taavi Tõnisson.

Erisaade «200 korda pilvede all» on Kanal 2 ekraanil täna kell 21:00, sellele järgneb «Pilvede all» 200. osa kell 21:30.

Vaata 200. osa treilerit!

Tagasi üles