E, 20.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Millest unistavad väikesed hiiglased?

Millest unistavad väikesed hiiglased?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
«Väikesed hiiglased» avasaade
«Väikesed hiiglased» avasaade Foto: Erlend Štaub

Kanal 2 uue saate «Väikesed hiiglased» minitalent Oliver teatab: «Ma tahan saada hambahaldja isaks. Siis saan teada, kui rasked on kuldmündid.» Tegelikult on Oliveril üks unistus veel, saada balletipoisiks. Põhjus lihtne: siis saab teada, kui rasked on tüdrukud.

Saate «Väikesed hiiglased» kõige pisemad osalejad on vaid nelja-viieaastased, ent tähelepanekud maailmast on neil terased ning jutt ehe ja aus.

Kui küsida ühelt täiskasvanult, kes on kõige ilusam naine Eestis, siis kuidas võiks kõlada vastus? Karta on, et esimesena liiguksid mõtted pidevalt meedias figureerivate meelelahutajate peale. Eda-Ines Etti võistkonda kuuluva Oliveri jaoks on Eesti ilusaimaks tüdrukuks aga hoopis president Kersti Kaljulaid. «Presidendid ehitavad ja aitavad teisi,» tunneb kõigest nelja-aastane Oliver oma lemmiku tegemisi.

Märksõnad
Tagasi üles