Uskumatud seiklused Austraalias: Tuuli Roosma pere silmitsi krokodillidega

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Meie aasta Austraalias»
«Meie aasta Austraalias» Foto: Kanal 2

«Krokodill on vabas looduses väga jube. Ta teeb nagu oleks mingi põõsas.» Selliseid krokodillitarkusi jagavad tänases «Meie aasta Austraalias» osas kaksikud Andres ja Kristjan. Võitluseks metsiku looduse vastu on perekond valmistunud kõikide vahenditega.

«Loomaaias on krokodilli toidetud, aga päris looduses teda keegi ei toida ja ta jookseb ikka päris pikalt inimesele järgi,» arutlevad Andres ja Kristjan tänases osas. Austraalia seiklejad teavad, et metsikus looduses võivad krokodillid ootamatult välja ilmuda igast suuremast veesilmast. Mida siis teha, kui hing ihkab ujuma, aga ahvatlev suplus liiga ohtlikuna tundub? Lahendus on minna ujuma ühekaupa, aga nii, et kõik teised hambuni relvastatult kõrval valvavad. Kaitseks võtab Tuuli Roosma meespere kaasa kirve, potid-pannid, bumerangi ja … mee. Miks just mee? Nagu teatavad lapsed - sellega saab krokodillil suu ja silmad ohu korral kinni kleepida!

«Meie aasta Austraalias» on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:00, kohe pärast «Reporterit».

Vaata tänase osa treilerit!

Tagasi üles