Reporter Anne Sääsk lahkub TV3st!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TV3 reporter Anne Sääsk
TV3 reporter Anne Sääsk Foto: Anna-Maria Makko

Neli aastat TV3-s toimetaja/ajakirjanikuna töötanud särtsakas Anne Sääsk lahkub ning siirdub telest eemale, avalike suhete ja üritusturunduse peale. Anne rääkis oma elust ja plaanidest Buduaarile lähemalt.
 

«Mu neli aastat TV3-s on nüüdseks ümber saanud ja järgmisel nädalal on viimane tööpäev. Siis siirdun korraks telest eemale avalike suhete ja üritusturunduse peale,» rääkis Anne ning lisas: «Mis ei tähenda muidugi, et ma oma uue töö kõrvalt ei jääks taustsüsteemis endiselt eksisteerima toimetaja/ajakirjanikuna!»

Anne teab, et töö saamisel on ülioluline roll tutvustel ja telesse jõudiski ta läbi sõbra Johannes Tralla, kes neiu Märt Treierile «ülevaatamiseks» viis.

«Peatoimetaja Treierile osutusin ma oma vene keele oskuse tõttu väga vajalikuks!» räägib rõõmsameelne Anne, kes on ülikoolis käinud üsna pikalt ning õppinud nii muusikat, inglise filoloogiat ja politoloogiat.

Selleks, et kuhugi kaugele jõuda, on lisaks tutvustele vaja ka palju muud. «Teised inimesed võivad ainult pileti kätte anda, edasi tuleb aga ise jõu, meeletu töövõime ja mis seal salata, ka ülbusega endale teed rajada,» jagab Anne oma arvamust.

«Anne ja eneseusk on samuti vajalikud, sest kuigi igaüks kaamera ette ei sobi, siis rääkimist ja esinemisoskust saab arendada ja kui iseendasse usud, siis usuvad ka teised!»

Ülbust on Sääse sõnul vaja selleks, et mitte lasta endale pähe astuda selles ajakirjanike seltskonnas, kus igaüks on enda meelest kõige suurem isiksus ja kõige targem inimene. «Eeskätt sõltub edu inimesest endast ja sellest, kuidas ta ümbritseva keskkonna enda kasuks tööle oskab panna, seega kõik peaks oma elu ohjad KOHE enda kätte haarama!»
 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles