Moerahvas, tõtake! Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Meisi Volt
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TFW kolmas päev: Marimo Fashion, Mammu Couture, Liivia Leškin, Vilve Unt, Kirill Safonov ja Year by Raivo HolmTFW kolmas päev: Marimo Fashion, Mammu Couture, Liivia Leškin, Vilve Unt, Kirill Safonov ja Year by Raivo Holm
TFW kolmas päev: Marimo Fashion, Mammu Couture, Liivia Leškin, Vilve Unt, Kirill Safonov ja Year by Raivo HolmTFW kolmas päev: Marimo Fashion, Mammu Couture, Liivia Leškin, Vilve Unt, Kirill Safonov ja Year by Raivo Holm Foto: Erlend Štaub

Tallinn Fashion Week läheneb kevadiste moetuulte saatel ning tänasest jõudsid Piletilevisse müügile ka seekordse moenädala piletid. Kaheteistkümnes Tallinn Fashion Week leiab aset 15.-17. märtsil ning tervitab moesõpru ainulaades ja suursuguses Hilton Tallinn Park hotellis.

Eesti suurim moesündmus Tallinn Fashion Week täidab sel kuul pealinna kevadiste moerütmidega ning toob 15.-17. märtsil toimuva ürituse raames lavale siinse moedisaini paremiku. Kaheteistkümnendat korda toimuv Tallinn Fashion Week tervitab sel kevadel moesõpru Hilton Tallinn Park hotellis, mis on uusim ja mugavaim toimumispaik pealinna südames.

Kevadisel Tallinn Fashion Weekil astub üles 14 disainerit ja brändi ning esimesena annab 15. märtsil moenädalale avalöögi rõivabränd Wear-Arts, kelle kunsti ja moodi ühendav etendus leiab aset moekeskuses Defitsiit. Sama etenduse raames lansseeritakse ka veebimüügi keskkond Pre-o-Porter, mis võimaldab tellida Eesti moedisainerite uut loomingut tavapäraselt soodsama hinnaga ja enne selle ametlikku tootmist.

Tallinn Fashion Weeki teine ja kolmas moepäev leiavad aga aset säravas Hilton Tallinn Park hotellis. 16. märtsil astuvad lavale Kaidi Kuur, Mammu Couture, Year by Raivo Holm, Diana Denissova ja Iris Janvier, kes toovad moepublikuni oma värskeima moeloomingu. Kevadise moenädala viimasel päeval ehk 17. märtsil esitlevad oma uusi kollektsioone Monton, Diana Arno, Triinu Pungits ning Embassy of Fashion ühenduse alla koondunud moeloojad Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos. Lisaks eelnevalt nimetatud disaineritele ning brändidele astub TFW viimasel päeval üles ka juveelikaupluste kett Goldtime, kes toob lavale Eesti ehtedisaini võimsa moesümfoonia.

Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil nii Piletilevi müügikohtades kui ka veebipoes.

TFW põhiprogramm

Kolmapäev 15. märts

19.00 Wear-Arts (moekeskuses Defitsiit, Koidu 122)

Neljapäev 16. märts

18.00 Kaidi Kuur, Mammu Couture

19.30 Year by Raivo Holm, Diana Denissova

21.00 Iris Janvier

Reede 17. märts

18.00 Monton

19.30 Diana Arno; Goldtime: Eesti ehte disainisümfoonia

21.00 Triinu Pungits, Embassy of Fashion

Tagasi üles