R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Moemaja, mida eelistab president Kaljulaid

Elu24
Facebook
Comments

On üllatav, et veel mõne aasta eest ei teadnud Iris Janvierist keegi midagi. Siiani koduperenaisena töötanud ja õpingutega tegelenud Arina Baranovskaja lõi Iris Janvieri moemaja alles kuus aastat tagasi. Tänavu käis presidendi vastuvõtul 20 naist just Iris Janvieri moemaja loominguga ning ka meie president kannab sama brändi toodangut.  

Näiteks poseerib president Kersti Kaljulaid oma ametifotol Iris Janvieri kleidis. Selle moemaja loomingut kandsid vabariigi aastapäeva vastuvõtul näiteks Tallinn Music Weeki korraldaja Helen Sildna, ajakirjanik ja Kalle Pallingu abikaasa Mai Palling, välisminister Sven Mikseri kaasa Mari Vaus, lauljatar Kerli Kivilaan, Kairi Sester, Luisa Värk, Elu24 tegevtoimetaja Meisi Volt ja paljud teised. 

Riigikogu liige Kalle Palling ja Mai Palling.
Riigikogu liige Kalle Palling ja Mai Palling. Foto: Erlend Štaub

Tänases "Radaris" rääkis moemaja looja Arina, kuidas ta tegi kahe lapse kõrvalt EBS-i õpingute raames moemajale äriplaani ning kuidas sellest saigi ootamatult eduka brändi algus.

Välisminister Sven Mikser ja Mari Vaus.
Välisminister Sven Mikser ja Mari Vaus. Foto: Erlend Štaub
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles