„Kormoranid” jõuab kinodesse

Eno-Gerrit Link
, veebitoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Komöödiafilmi "Kormoranid" üht peategelast mängib Guido Kangur.
Komöödiafilmi "Kormoranid" üht peategelast mängib Guido Kangur. Foto: ARTUR SADOVSKI/PM/SCANPIX BALTICS

Sel nädalal jõuab kinodesse uus Eesti rokk-komöödia „Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta”.

“Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta” on must komöödia, mis räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks!

Kormoranide loos näeb tervet plejaadi udusulis superstaare, parimais aastais iidoleid ning puhta elueliksiiriga kangestatud klassikuid.

Filmis kõlab tohutu kogus uuemat ja vanemat kodumaist muusikat, kaasa arvatud ansambli Kormoranid hitid.

„Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta” on tempokas ja humoorikas, aga ka lohutust pakkuv komöödia inimestest, kes olusid ja aegu trotsides ning ennast ületades saavutavad ihaldatud sihi – just selline lugu, mida vaatajad vajavad praegustel segastel aegadel.

Filmi tootja on produktsioonifirma Kuukulgur Film. “Kormoranide” stsenaristideks-režissöörideks on Andres Maimik ja Rain Tolk, kelle eelmine ühine linateos oli „Jan Uuspõld läheb Tartusse”.

Filmis mängivad Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harry Kõrvits, Enn Klooren ja teised. Kõrvalrollides näeb kõikvõimalikke avaliku elu tegelasi Tanel Padarist Anu Saagimini ja nii mõnedki neist astuvad üles vägagi tavatutes rollides.

Filmi esilinastus on neljapäeval, laiem avalikkus pääseb filmi vaatama alates reedest, 18. märtsist.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles