Klõps! Kuidas tähistasid vabariigi aastapäeva tuntud Eesti näod?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Birgit Sarrap koos lastega
Birgit Sarrap koos lastega Foto: Instagram/ birgitofficial

Kuidas tähistasid Eesti Vabariigi aastapäeva meie väikese riigi veidi rohkem tuntud näod? Millised olid (õnne)soovid nii pildis kui kirjas? Kogusime käputäie neist teile Instagramist kokku. Heida pilk peale!

Ilusat EV aastapäeva teile!

Ein Beitrag geteilt von JÜRI POOTSMANN (@jyripootsmann) am

Olen uhke, et olen eestlane, palju õnne armas Eesti Proud to be estonian, happy birthday dear EESTI

Ein Beitrag geteilt von ELINA BORN (@elinaborn) am

Great day with friends! How we celebrate Estonian country 99. birthday! @gajanefilan #birthday #snow #winter

Ein Beitrag geteilt von Ott Kiivikas (@ottkiivikas) am

Estonian republic 99, 23 years of Us :) #love #23yearstogether #bestfather #besthusbandever

Ein Beitrag geteilt von Aldo Järvsoo (@aldojarvsoo) am

Palju õnne, Eesti!

Ein Beitrag geteilt von RASMUS RÄNDVEE (@rasmusr2ndvee) am

Iisakul on isegi küünlad pidurüüs! Imelist päeva, kallid kaasmaalased! #ev99

Ein Beitrag geteilt von N E L E-L I I S V A I K S O O (@neleliisvaiksoo) am

Harry kutsub teid võlurite kooli #sisseastumine #pingviinideparaad #ev99

Ein Beitrag geteilt von Mick Pedaja (@mickpedaja) am

Palju õnne Eesti!

Ein Beitrag geteilt von Jalmar Vabarna (@jalmarvabarna) am

#ev99

Ein Beitrag geteilt von Hirmo Faktor (@hirmofaktor) am

Kõik soovisid juba õnne, meie soovime ka rõõmsat vabariigi aastapäeva sõbrad! #ev99 #tanjaband

Ein Beitrag geteilt von ✨TANJA (@tanjamihhailova) am

Independence.

Ein Beitrag geteilt von Leslie Laasner (@leslielaasner) am

Jee Palju õnne Eestimaa! #ev99 #kodupiduvälismaal #tervitusedkanaarisaartelt

Ein Beitrag geteilt von B I R G I T (@birgitofficial) am

Eesti muld ja Eesti süda ❤ Ilusat 99ndat vabariigi aastapäeva!!!

Ein Beitrag geteilt von Anett Kontaveit (@anett_kontaveit) am

Kohe saavad lipsud ette ja pidukleidid selga #viirelaid #ev99⚫⚪ #traditsioonideisure

Ein Beitrag geteilt von Kertu Jukkum (@kertujukkum) am

Kui pidu - siis pidu!

Ein Beitrag geteilt von Dagmar Oja (@dagmaroja) am

Head Vabariigi Aastapäeva! #ev99

Ein Beitrag geteilt von NOËP (@noepmusic) am

Milles peitub Eesti tugevus? Eesti tugevus on eelkõige meie terve mõistus, õppimisvõime ja tegutsemistahe. Terve mõistus ütleb, et mitte üksi Palamuse gloobus, vaid ka maakera ise on ümmargune. Et Eesti asub täpselt seal, kus ta asub. Et Eesti on täpselt nii suur, nagu ta on. Eesti tugevus on tema väiksus, kui suudame seda arukalt tööle rakendada. Eesti tugevus on isegi meie sukeldumisrekord, meie vajumine viiekümneks aastaks okupatsiooniookeani pimedasse olematusse, kust me õhku ahmides kaldale jõudsime, vabadus, võrdsus, vendlus endist viisi hammaste vahel. Iseseisvuse, demokraatia ja meie riikluse uppumatus on unikaalne kogemus, kui oskame ja tahame sellest õigeid järeldusi teha. Ja lõpuks: Eesti tugevus on rahva positiivne kannatamatus, kui dialoog poliitikute ja kodanike vahel kestab ainult valimiskampaania aegu ja muul ajal rahvas jääb oma muredega üksi. Eesti rahva enamik on asjade tänase seisuga pigem rahulolematu kui rahul. Samas on ta lootusrikas tuleviku suhtes. See on arvamusuurijate hinnang, mis kõneleb positiivsest kannatamatusest, ja see langeb kokku minu olukorratunnetusega. Hinnang kõneleb ühtlasi sellest, et hirmuäratavalt pimeda reformitunneli teisest otsast paistab valgus ja see valgus on hakanud paistma ka eesti kodudesse. Seda valgust ei tohi enam silmist kaotada. - Lennart Meri, 1996.

Ein Beitrag geteilt von Tuuli Rand (@windybeachofficial) am

Palju õnne kallis Eestimaa! Sarmikust, headust, sitkust, mōistmist, õpihimu #ev99 #ev99 #eestimaa #eesti #estonia

Ein Beitrag geteilt von Ženja Fokin (@zenjafokin) am

Tagasi üles