«Kormoranide» esilinastus toimub neljapäeval

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kormoranid Tapperis
Kormoranid Tapperis Foto: Jelena Rudi

Neljapäeva, 17. märtsi õhtul toimub selle kevade kassahiti, rock-komöödia «Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta» pidulik esilinastus. Laiem avalikkus pääseb filmi vaatama alates reedest, 18. märtsist.

«Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta» on must komöödia, mis räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks!

See on linateos, kus näeb tervet plejaadi udusulis superstaare, parimais aastais iidoleid ning puhta elueliksiiriga kangestatud klassikuid. Filmi tootja on produktsioonifirma Kuukulgur Film, mille alt on valminud hulk edukaid mängu- ja dokumentaalfilme («Jan Uuspõld läheb Tartusse», «Müümise kunst» jne). «Kormoranide» stsenaristideks-režissöörideks on Andres Maimik ja Rain Tolk, kelle eelmine ühine linateos «Jan Uuspõld läheb Tartusse» osutus Eesti kinolevis ülimenukaks.

Filmis mängivad Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harry Kõrvits, Enn Klooren ja teised suurepärased näitlejad. Kõrvalrollides näeme kõikvõimalikke avaliku elu tegelasi Tanel Padarist Anu Saagimini ja nii mõnedki neist astuvad üles vägagi tavatutes rollides.

Filmis kõlab tohutu kogus uuemat ja vanemat kodumaist muusikat, kaasa arvatud ansambli Kormoranid surematud hitid, mis on 18. märtsist saadaval ka soundtracki plaadi kujul.
«Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta» on tempokas ja humoorikas, aga ka lohutust pakkuv komöödia inimestest, kes olusid ja aegu trotsides ning ennast ületades saavutavad ihaldatud sihi – just selline lugu, mida vaatajad vajavad praegustel segastel aegadel.

Vaata treilerit!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles