Eesti Muusikaauhinnad 2020

Too ERKI Moeshow ajaloolised kollektsioonid kapist välja! ERKI tähistab 30. aastapäeva näituse ja kataloogiga

Erki Moeshow näitus

FOTO: Toni Läänsalu

ERKI Moeshow on 2017. aastal saamas 30-aastaseks ja juubeli suurejooneliseks tähistamiseks toimub lisaks vägevale iga-aastasele Moeshowle seekord ka ERKI Moeshow retrospektiiv! 30.aprill - 30.mai tulevad esitlusele ERKI parimad šedöövrid ja salajasemad palad, mille vormivad põnevaks näituseks Marit Ahvena kuraatorikäe all EKA tudengid.

Samuti on valmimas ERKI Moeshow kolmele kümnendile pühendatud mahukas kataloog. Trükise kujundab oma BA lõputööna graafilise disaini osakonna tudeng Eleonora Šljanda (juhendajaks Indrek Sirkel) ja kureerib ERKI Moeshow asutajaliige Anne Metsis.

Erki Moeshow näitus

FOTO: Toni Läänsalu

Kutsume Teid üles ka omalt poolt näituse ja kataloogi koostamisele kaasa aitama! Loodetavasti on paljudel ERKI moeshowdest säilinud nii mõndagi põnevat, mida sooviksite ka teistega jagada. Seega ootame suure huviga igasuguseid ERKI MOESHOWga seotud materjale, mida näitusel ja kataloogis eksponeerida. Eelkõige muidugi originaalrõivaid ja aksessuaare ent samuti ka fotosid, flaiereid, plakateid, lühikesi meenutusi teksti vormis jne.

Erki Moeshow näitus

FOTO: Toni Läänsalu

Materjale ootame veebruari jooksul EKA Moedisaini osakonda aadressil Estonia pst 7, ruum 335. Kui on digiteeritud materjale, siis palume need saata e-maili teel või üle neti WeTransferi, GoogleDrive´i või mõne muu teile mugava kanali kaudu.

Kui mitte kuidagi ei õnnestu asju ära tuua või kogus nii suur, et kanda ei jaksa, siis võime ka ise järele tulla.

Kõik eksponaadid kogutakse kokku EKA moedisaini osakonda ja väljastatakse peale näitust samuti sealt.

Tagasi üles