Nike

Drew Barrymore oleks zombie-sarja võtetel äärepealt hukka saanud

(FILES) Drew Barrymore, a cast member in the film "Music and Lyrics", arrives for the film's premier 07 February 2007 in Los Angeles, California. Former child star and "Charlie's Angels" actress Drew Barrymore has been named top of People magazine's annual "Most Beautiful" list, 25 April 2007. AFP PHOTO

FOTO: ROBYN BECK/AFP

Hollywoodi näitlejanna Drew Barrymore tunnistas, et ta oleks äärepealt sarja «Santa Clarita Diet» võtetel surma saanud.

41-aastame mäitlejanna pidi Netflixi zombie-sarja jaoks meesterahvale selga hüppama, aga sattus hoopis haiglasse, kuna lõi pea vastu betooni ära.

«Näitleja oli laia kehaehitusega mees ja Drew ei saavutanud head haaret,» rääkis sarja looja Victor Fresco, et mees sai küll ta jalgadest kinni nii, et naine maha libisedes pea ära lõi. «Ma mõtlesin, et selge pilt, me tapsime Drew Barrymore'i ära.»

«See oli fuc*ing hirmutav. See oli väga tõsine. Mul ei ole kunagi elus sellist tunnet olnud,» lisas Drew väljaandele Us Weekly.

Haiglas tehtud näitlejannale põhjalikud uuringud ning mõneks ajaks said võtted pausi, sest staar pidi kukkumisest taastuma.

«Tagasitulek oli väga hirmus. Kõik olid väga pinges. Aga ma armastan seda, et see grupp inimesi, kes ei ole küll mu pere, tuleb kokku ja hoolib minu heaolust. See oli ilus moment, kui sa näed inimestes head,» tunnistas Drew.