Eesti Muusikaauhinnad 2020

Esmakordselt rahvusvahelise žüriiga Erki Moeshow kollektsioonide esitamise tähtaeg on kuu aja pärast

Võitjaks osutus kollektsioon "Leg godt"! Mariliis Niine. ERKI Moeshow 2016.

FOTO: Viktor Burkivski

Baltikumi suurim ning ainulaadne moe- ja disainitudengitele ning noortele disaineritele suunatud ERKI moeshow tähistab 27.mail 2017 oma 30ndat juubelit. Kollektsioonide kavandeid saab esitada kuni 16.märts 2017.

Konkursile on oodatud kandideerima vähemalt 18-aastased ning mitte rohkem kui kolm aastat tagasi kõrgkooli lõpetanud disainerid. Nii eel- kui lõppžürii on esimest korda rahvusvaheline. Teiste seas kuuluvad žüriisse Giovanni Ottonello - Euroopa Disaini Instituudi kunstiline juht ning arhitekt ja disainer, kes on töötanud toidudisainerina Milaano Fashion Weekil ning konsuldadina brändidele nagu Hugo Boss ja Lancia; Basia Szkutnicka - Hong Kongi Tehnikaülikooli professor ja tõeline talendikütt, kes annab pidevalt loenguid mainekates ülikoolides üle maailma, Roberta Einer - üks edukamaid Eesti moedisainereid, kes on oma kollektsiooni esitlenud London Fashion Weekil ning müüb tänaseks oma tooteid Aasia turul ning Ameerika luksuskaubamajades.

Tallinn Fashion Week - Hõbenõela võitis Roberta Eineri kollektsioon

FOTO: Erlend Štaub

ERKI Moeshow auhinnafondi kuuluvad Abhakani Loomestipendium summas 1000 eurot ning osalemine mainekas St.Martensi suvekoolis Londonis.

Erki Moeshow näitus

FOTO: Toni Läänsalu

Edasipääsenud disainerite ning kollektsioonide nimed avalikustatakse ERKI kodulehel 21.märtsil.

Kollektsiooni esitamise tingimused on üleval ERKI koduleheküljel.

ERKI Mowshow Facebookis.

Tagasi üles