N, 30.11.2023

Martin Plaser hülgas viieliikmelise pere uue noore kallima pärast

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Martin Plaser
Martin Plaser Foto: Marina Suvoroff

Oma avaldustega abordi teemal avalikkust šokeerinud maadlusaktivist ja tuline pereväärtuste eest seisja Martin Plaser (36) lahutab oma nelja lapse emast ja kolib kokku uue noore kallimaga.

Veebruari lõpus jõustub ametlik lahutus abikaasa Katist, kelle Martin väidetavalt päevapealt maha jättis ning nüüd 20aastase Regiina Müüriga kokku kolib.

«Martin on väga hea isa oma lastele, kuid minu suhtes jäi tal aususest puudu,» tunnistab Kati, et kui julged teha, siis peab julgema ka tunnistada.

«Armastan oma lapsi, lapsi ma ei jäta kuidagi. Kui on lahutus, võib seda teha mitmeti, mina otsustasin nii. Lapsed on minuga, kes teab, see teab. Hetkelgi suurematega Rootsis võistlustel,» kirjutab Plaser sotsiaalmeedias Kroonika paljastusele vastuseks.

«Ma ei pea ennast õigustama. Ei teegi seda. Lihtsalt teen selle teksti oma laste ja Regiina kaitseks. Ennast ma kaitsma ei pea, deflonkihi sain Lasnamäel kasvades. Kati on oma ütlused andnud.

Pidin saama olla üksi ja oma mõtetega. Lahutus oli kindel, otsus paigas. Asjad pakiti ja osa võtsin kaasa ise. Mehi on igasuguseid. Mina olen selline.

Mõnda aega laos riiulil olles hakkad oma vajalikkuses kahtlema ja tolm muutub rusuvalt raskeks. Ei olnud lihtne ärgata, tervitada päeva, mängida lastega, treenida teie omi. Treenida neid, kes juba lahutatud peredest, treenida mehi ja naisi, kes ise lahutustes süüdlased või ohvrid. Vahet polegi kes-kuidas. 

Regiinaga tutvusin, nagu elus ikka armastusega, juhuslikult. Sport ühendas, innustas soov õppida ja ennast täiendada. 

Süda võtab vastu, kui seal on ruumi - õpetas üks tark inimene.

Lahutus on ainult formaalsus. See on paber. Jah, viimast korda saaks veel teha ühist tuludeklaratsiooni...

Kati jääb mu laste emaks. Mina jään oma laste isaks. 

Regiina on minu uus elukaaslane, ta toetab mind ka selles, et minevik on "kirju". Toetab mu tegevusi lastega. Regiina pole siin milleski süüdi. Temaga tutvusin peale seda kui kõik oli läbi, olin kodust kolinud välja. Ta ei ole seda abielu lõhkunud. Kui keegi lõhkus, siis olin see mina. Kahju, et seda varem ei mõistnud- abielu on läbi. 

Panustasin ja tegin igal pool mujal rohkem kui kodus. Kodu ununes. Andestust polnud. Aeg on nüüd mehiselt vastutada. Toetan oma laste elu igakülgselt, toetan lapsi nagu oskan ja tegelen nendega ka peale lahutust. Olen olemas, ennekõike oma lastele. Ja kindlasti oma uuele armastusele- Regiinale.»

Loe pikemalt ajakirjast Kroonika ning Martini avaldust sotsiaalmeedias:

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles