Artur Talvikust saab suveks playboy!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Playboy tegi filmiprodutsent Artur Talvikule ettepaneku osaleda neljakuulises terviseprogrammis
Playboy tegi filmiprodutsent Artur Talvikule ettepaneku osaleda neljakuulises terviseprogrammis Foto: Playboy Eesti

Ajakirja Playboy märtsinumber on ilmunud. Põnevat lugemist jagub nii tõelistele meestele kui ka moodsatele naistele. Oma panuse heasse sisusse on lisanud suur hulk põnevaid inimesi.

Figuurisõbrad ja Sparta spordiklubi alustavad uue pöörase projektiga – Artur Talvik suveks playboy’ks!

Playboy tegi filmiprodutsent Artur Talvikule ettepaneku osaleda märtsikuus hoo sisse saavas neljakuulises terviseprogrammis.

Artur, 127 kg meheau, hakkab tõsiselt oma tervisliku seisundiga tegelema.

Arturi käsutuses on toitumisspetsialistid ja eratreener, kelle abil loodab Playboy Arturist vormida ühe tervisest pakatava, energiat täis inimese, kes Eestimaale palju häid filme ja miks mitte ka poliitilist teravust juurde tooks.

Arturit aitavad Figuurisõbrad ja Sparta spordiklubi. Märtsikuu numbris tutvustame põgusalt Arturi füüsilist vormi ja küsime nii Figuurisõpradelt kui ka Sparta spordiklubi treenerilt esialgseid soovitusi ja näpunäiteid, mida ka igaüks teist, kallid lugejad, saate kõrva taha panna, et koos Arturiga oma tervist edendama hakata.

Jõudu Arturile ja kõigile, kes sellest rubriigist jõudu saavad! Tähelepanu, valmis olla, start!

Täispikka artiklit loe märtsikuu Playboyst.

Tagasi üles