K, 6.12.2023

Raadio 2 uus saatesari pakub vabameelseid sketše, põnevat improvisatsiooni ja muhedaid mänge

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Raadio 2 «Jon Mikiver Show»
Raadio 2 «Jon Mikiver Show» Foto: Arne Holm/ Raadio 2

Täna pärast kella 15 uudiseid alustab Raadio 2 eetris värske saatesari, mis pakub nii vabameelseid sketše, põnevat improvisatsiooni kui ka muhedaid mänge.

««Jon Mikiver Show» on vabameelne raadiosaade, mis hakkab murdma reedese päeva selgroogu. Mängud ja sketšid roteeruvad igas saates. Ükski külaline ei tule saatesse niisama pelgalt juttu rääkima, vaid pannakse alati proovile,» selgitab saate olemust saatejuht, muidu muusikuna tuntud Jon Mikiver.

Raadio 2 Aastahitt 2015 gala klubis Butterfly, Jon Mikiver
Raadio 2 Aastahitt 2015 gala klubis Butterfly, Jon Mikiver Foto: Tiit Mõtus

Iga saade algab muusikalise sissejuhatusega, kus pannakse näpp kaardile ning vaadatakse, mis on loosiks langenud riigis hetkel kohaliku raadioedetabeli tipp. Sketšides aga osalevad nii kuulajad kui ka saatekülalised. Nii näiteks võib toimuda «lünkade täitmine», kus saatejuht võtab mõnest Eesti sarjast ühe stseeni teksti ning eemaldab teatud märksõnad. Külaline pakub lünkade täitmiseks absurdseid sõnu ning hiljem kantakse stseen ette.

Samuti võib eetris oodata kuulajamängu, kus lapsed kirjeldavad absurdseid või lihtlabaseid asju ning sündmusi ja kuulajad saavad võimaluse arvata, millest jutt käib. Lisaks kõlab saate viimase lauluna kõige viimane lugu, mis on selleks hetkeks Raadio 2 toimetusse saadetud.

Meeleolukas «Jon Mikiveri Show» alustab Raadio 2 eetris täna pärast kella 15 uudiseid.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles