Galerii: täna uue hooajaga ekraanile jõudva sarja „Vabad mehed“ lõbus esitlus

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

TV3 esitles Coca Cola Plazas kolmapäeval, 4.jaanuaril oma uue hooajaga ekraanile jõudvat sarja „Vabad mehed“.

Pärg, Keskpaik, Kriis, Burdin, Tomson, Mesine ja Ilus – kamp on jälle koos! Neli aastat pärast ajateenistuse lõppu kutsutakse mehed kordusõppusele. See on ideaalne võimalus puhata argimuredest ja nautida looduse värskendavat mõju. Mõnusat puhkust ähvardab aga vahepealsetel aastatel sõprade vahel lahvatanud tüli ja ka kordusõppuse ajal ei kavatseta sõjakirvest maha matta.

Kui esimene hooaeg keskendus noorte meeste isiklikele üleelamistele ajateenistuse 11-kuulises õppes, siis alustav teine hooaeg leiab aset neli aastat hiljem, kui esimese hooaja tuumik naaseb RÕKile ehk reservõppekogunemisele. Vana kamp on üle pika aja jälle koos ja munder tundub seljas mõnusam kui kunagi varem. RÕKile saabutakse hoopis teistsuguse suhtumisega kui ajateenistusse. Vastumeelsus puudub, sest mehed on tegelikult rõõmsad, et pääsevad lühikeseks ajaks oma igapäevakohustustest ja rutiinist.

Mitmed arvavad, et tegemist on justkui aktiivse puhkusega. Kohale jõudes saab aga selgeks, et päris nii see ei ole.

Režissöör: Martin Korjus

Stsenarist: Mihkel Seeder

Produktsioonifirma: BEC

Produtsent: Raivo Suviste

Vastutav produtsent: Jevgeni Supin

Konsultant: Ilmar Raag

„Vabad mehed“ alustab uue hooajaga TV3-s juba täna, 5.jaanuaril kell 20.30.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles