Johnny Depp: Amber Heard soovib lahutusega pikendada oma «15 minutit kuulsust»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
File photo dated 11/10/15 of actor Johnny Depp and his estranged wife Amber Heard who has included a graphic photo of the actor's bloody finger in court documents after he allegedly cut off the tip by accident during a fit of rage.
File photo dated 11/10/15 of actor Johnny Depp and his estranged wife Amber Heard who has included a graphic photo of the actor's bloody finger in court documents after he allegedly cut off the tip by accident during a fit of rage. Foto: Jonathan Brady/PA Wire/Press Association Images

Hollywoodi menunäitleja Johnny Depp usub, et tema noor ekskaasa Amber Heard soovib lahutuse käigus rohkem raha, et «pikendada oma 15 minutit kuulsust».

30-aastane kuum näitlejanna ja 52-aastane Hollywoodi staar jõudsid eelmise aasta augustikuus lahutuse suhtes kokkuleppele, et Depp maksab Heardile 7 miljonit dollarit. Nüüd aga soovib naine saada suuremat summat ning Depp väidab, et see on selleks, et jääda tähelepanu keskpunkti kauemaks.

Johnny Depp, Amber Heard / Scanpix
Johnny Depp, Amber Heard / Scanpix Foto: SCANPIX

Ametlikes dokumentides Johnny tiimi poolt seisab, et Amber käib tarbetult kohut edasi, et saada uut meedia tähelepanu. «Tema avaldus ei ole mitte ainult häbitu katse pikendada oma 15 minutit kuulsust, vaid ka kohtu limiteeritud aja ja ressursside raiskamine,» vahendab E! News.

Tundub, et see lahutuse protsess ei saa nii pea läbi...

Tagasi üles