Galerii! Vaata, kuidas võtsid uue aasta vastu eesti staarid!

Anni Rahula ja Tomi Rahula aastavahetus

FOTO: Instagram/ Anni Rahula

2017. aasta võtsid ka kodumaised staarid vastu suure innu ja tulevärgi saatel. 

Muusim Karl-Erik Taukar jagas koos tuntud staaridega humoorikat kaadrit, mis viis tagasi lapsepõlve. "Olgu teil kõigil mega aastavahetus! soovib: 5A klass," kirjutas mees klassipilti meenutava grupipildi kommentaariks.

 

A photo posted by Karl-Erik Taukar (@ktaukar) on

Tema lauljannast kallim Kerli Kivilaan soovib, et uus aasta tooks armastust.

Lauljatar Grete Paia tähistas kaunite sõbrannade saatel.

 

A photo posted by Grete Paia (@gretepaia) on

Stilist Zenja Fokin soovis oma sõpradele ja fännidele tiivustavat aastavahetust.

 

A photo posted by Ženja Fokin (@zenjafokin) on

Telestaar Grete Klein võttis uue aasta vastu veits varem kui meie siin Eestis ning seda ka tunduvalt parema ilma saatel. "Meil saabus seekord uus aasta 3,5h varem kui Eestis, seega HEAD UUT AASTAT teile siit kaugelt, kallid sõbrad!"

 

A video posted by Grete Klein (@greteklein) on

Bikiinifitnessi staar Egle Eller-Nabi soovis sõpradele ja fännidele maagilist uut aastat.

Ehtekunstnik Tanel Veenre võttis uue aasta vastu säraga Muhu saarelt.

 

A photo posted by Tanelveenre (@tanelveenre) on

Laulja ja näitleja Kristel Aaslaid lubab 2017.aasta hüppesse ajada!

Nele-Liis Vaiksoo ilusad soovid väikese pere poolt: "Imelist aastavahetust meie väikese pere poolt! Et see uus tooks teile palju erilisi hetki- hetki, mis puudutavad, mis elavad edasi pikki aastaid ning mida meenutades tekib südames erakordne tunne! Armastust, headust, rõõmu!"

Lauljatar Laura Prits tervitab fänne koos kallimaga ning soovib, et uus aasta oleks puuvilja rohke.

Särav taustalaulja Kaire Vilgats soovib selfie'ga unistuste täitumist.

 

A photo posted by Kaire Vilgats (@kaire_vilgats) on

 Elu24 peatoimetaja Anu Saagim võttis uue aasta vastu Vietnamis.

 

A photo posted by Anu Saagim (@anu_saagim) on

Ka Heidy Purga elust ei puudu sära.

 

A photo posted by heidypurga (@heidypurga) on

Lauljatar Helen Adamson leiab, et 2016 oli nõme ja samas nii super aasta. "Tohutult isiklikku arengut, selginemisi, tasakaalu, hingerahu, pisaraid, armastust, uusi ettevõtmisi ja soovide täitumist. Olen üüratult tänulik oma kallite eest ja selle imelise mehe eest minu kõrval! Loodan, et ka teie aasta andis teile palju ja uuelt aastalt on mida oodata! Head uut aastat"

 

A video posted by Helen Adamson (@helenadamson) on

Anni Rahula ja Tomi Rahula võtsid uue aasta vastu Abu Dhabis.

 

A photo posted by Anni Rahula (@annirahula) on

Muusik Stig Rästa tähistas koos perega.

 

A photo posted by Stig Rästa (@stigrasta) on

Räppar Arop ehk endine Suur Papa veetis aastavahetuse mägedes lumevallide keskel.

 

A photo posted by P.O.E.G (@a.r.o.p) on

Tagasi üles