Trump ründas Vanity Fairi, kuna väljaanne nimetas ta restorani halvimaks

Donald Trump

FOTO: Matt Rourke/AP/Scanpix

Jaanuaris 2017 USA presidendiks saav Donald Trump ründas Vanity Fairi, sest väljaanne kuulutas talle kuuluva grillirestorani Trump Tower Grille USA kõige viletsamaks söögikohaks.

Vanity Fairi kriitline toiduartikkel ilmus kolmapäeval ning Trump asus Twitteris kohe enda kaitsele, edastab The Independent.

Trump Tower Grille

FOTO: Jim Watson/AFP/Scanpix

Trumpi toidukohas söömas käinud kriitikute sõnul on selles restoranis nii toit, sisekujundus kui muusika kohutavad, jättes mulje isikupärastust ja lohakast söögikohast.

Trump Tower Grille

FOTO: Jim Watson/AFP/Scanpix

Trump Tower Grille

FOTO: Jim Watson/AFP/Scanpix

Trump Tower Grille

FOTO: Jim Watson/AFP/Scanpix

Trump kirjutas tviidi, milles ründas Vanity Fairi peatoimetajat Graydon Carterit, öeldes et nii tema kui ta ajakiri on nõmedad.

Kui USAs oli käimas presidendivalimise kampaania, kritiseeris Carter Trumpi avalikult, et «sellise mehe kätte ei saa anda tuumanuppu» ning et ta on «vulgaarne ja lühisõrmeline».

«Meediale ei meeldi minu valimisvõit ja Valgesse Majja kolimine. Mind on rünnatud igalt poolt ja kritiseeritud kõike, mida ma olen öelnud või teinud,» teatas Trump sotsiaalmeedias.

Trump ründas Twitteris lisaks Vanity Fairile ka New York Timesi ja CNNi, kuna need meediakanalid olid ja on seni tema suhtes kriitilised.

Trump kritiseeris Vanity Fairi ka 2012. aastal, kui selle väljaande müüginumbrid hakkasid langema.  Trumpi arvates üritas väljaanne pori loopimisega lugejaid juurde saada.