R, 8.12.2023

Galerii ja video: pealinna parimad sportlased on tänavu Irina Embrich ja Ott Kiivikas

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mustpeade majas toimus eile õhtul pidulik Tallinna spordiaasta lõpetamine, kus abilinnapea Mihhail Kõlvart kuulutas välja ka Tallinna parimad lõppeva aasta sportlased ja parima võistkonna.

Foto: Viktor Burkivski

Parima naissportlase tiitli pälvis tänavu Irina Embrich ja parima meessportlase tiitli Ott Kiivikas. Parimaks võistkonnaks pärjati Tallinna FC Infonet jalgpallimeeskond.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul võib tänavust olümpia-aastat pidada väga edukaks spordiaastaks. «Meie atleedid saavutasid Rio de Janeiro olümpiamängudel väga kõrgeid ja hinnalisi kohti, ületades nii iseennast kui ka seniseid rekordeid,» märkis Kõlvart. 

«Tallinna linn on alati pidanud oluliseks väärtustada sporti ning ka tublide sportlaste tunnustamine on kujunenud linnas pikaajaliseks traditsiooniks – tänavu  autasustas Tallinn 22. korda oma parimaid sportlasi, sportmängude võistkonda, juuniorsportlasi, olümpiaveterane ja suurürituste korraldajaid.» 

Foto: Viktor Burkivski

Tallinna aasta parima sportlase ja võistkonna valimistel oli võimalik internetihääletusel osaleda kõigil linlastel.

Sel aastal olid parima naissportlase tiitlile esitatud  Irina Embrich, Ksenija Balta, Elisabeth Egel, Kristina Koroljak, Jelizaveta Plahti. Parima meessportlase tiitlile kandideerisid  Martin Kupper, Gerd Kanter, Heiki Nabi, Mart Seim ja Ott Kiivikas ning sportmängude võistkonna tiitlile Tallinna FC Infonet jalgpallimeeskond, Selver Tallinn võrkpallimeeskond, BC Kalev/ Cramo korvpallimeeskond, 1182 Tallinn korvpallinaiskond ja SK Reval Sport/ Mella käsipallinaiskond. 

Vaata uhket pildigaleriid!

galeriid!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles