«Tujurikkujaga» lõppearve teinud Avandi ja Sepp intervjueerivad peaministrit

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti Laul 2016 finaalsaate juhid Ott Sepp ja Märt Avandi
Eesti Laul 2016 finaalsaate juhid Ott Sepp ja Märt Avandi Foto: CJ Kask

«Tujurikkujaga» lõppearve teinud Märt Avandi ja Ott Sepp üllatavad ETV aastavahetusprogrammis sootuks uues rollis. Armastatud näitlejad viivad läbi traditsioonilise aastalõpu-intervjuu Eesti Vabariigi peaministri Jüri Ratasega.

«Ühest küljest on selline valik ebatraditsiooniline. Samas, Ott ja Märt on tõestanud oma tele- ja lavatöös suurepärast sotsiaalset närvi ning saavad ka selle ülesandega kindlasti hästi hakkama,» selgitab saatejuhtide valikut toimetaja Mart Normet.

Su nägu kõlab tuttavalt finaal, Märt Avandi
Su nägu kõlab tuttavalt finaal, Märt Avandi Foto: Erlend Štaub

Ott Sepp usub, et vestlus peaministriga saab olema huvitav. «Oma piiratud intelligentsi juures suudan ma esitada ainult lihtsaid või väga lihtsaid küsimusi,» selgitab Sepp. «Ja mind väga huvitab, kuidas suudab Jüri Ratas neile keeruliselt vastata.»

Ott Sepp 5. oktoobril Von Krahli teatris.
Ott Sepp 5. oktoobril Von Krahli teatris. Foto: Viktor Burkivski

Peaministri intervjuu toimetusse kuulub ka Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora, kes oli ka «Tujurikkuja» produtsent.

Avandi ja Sepa intervjuu peaministriga
Avandi ja Sepa intervjuu peaministriga Foto: Karmo Ruusmaa

Aasta ühe ootamatuma telesündmuse režissöör on Marek Miil, produtsent Lii Kuldmäe. Saadet tutvustava karikatuuri joonistas Karmo Ruusmaa.

Aastalõpuintervjuu on ETV ekraanil 31. detsembri õhtul.

Tagasi üles