Galerii ja video! Moepubliku ette jõudis eksklusiivne peokollektsioon Tallinn Dolls by Karolin Kuusik

Meisi Volt
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Neljapäeval, 8.detsembril esitleti tuliuues moekeskuses Defitsiit disainer Karolin Kuusiku ja kodumaise moebrändi Tallinn Dolls koostöös sündinud eksklusiivset peokollektsiooni Tallinn Dolls by Karolin Kuusik.

Limiteeritud koguses erikollektsioon, mida oli uudistama tulnud värvikas moepublik, on inspireeritud pidudest. "Kuna on olemas nii palju erinevaid naisi, otsustasin eemalduda traditsioonilisest ühtse kollektsiooni teemast, valides välja viis erinevat inspiratsiooniallikat: Marie Antoinette, päikesetõus, 70ndate stiilis nõiad, Itaalia naine ja grunge glämm," rääkis Karolin Kuusik, vihjates mahlastele värvitoonidele, struktuursetele kangastele ja pilkupüüdvatele detailidele, mida kõike on glasuuritud modernses glämmis. 

Tallinn Dolls by Karolin Kuusik kollektsiooni esitlus uues moekeskuses Defitsiit
Tallinn Dolls by Karolin Kuusik kollektsiooni esitlus uues moekeskuses Defitsiit Foto: Toni Läänsalu

Kollektsioon on alates tänasest, 9. detsembrist müügil uues moekeskuses Defitsiit (Koidu 122). “Defitsiit on Eesti loomingut austava publiku number üks sihtpunkt, mis koondab ühe katuse alla nii Tallinn Dollsi kui ka teised Eesti tegijad nii moe- ja tootedisaini kui ka kodusisustuse vallas,” ütleb moekeskuse eestvedaja ja Tallinn Dollsi brändijuht Mari Martin.  

“Defitsiit asub 1954. aastal rajatud võimsas Stalini-aegses hoones, sümboliseerides üheaegselt kättesaamatust, luksust ja meie ajaloopärandit. Sellele kõigele vihjab ka kaupluse intrigeeriv nimi. Uuest moesihtpunktist leiab nii kultuuri, loomingut, traditsioone kui ka ajalugu.”

Vaata Elu24 videot!

Kollektsioon Tallinn Dolls by Karolin Kuusik on tõeline maiuspala moegurmaanidele, kes otsivad midagi pilkupüüdvat pidudeks või soovivad muuta argihetki erilisemaks. Seega tasub olla kiire ja minna uudistama, sest defitsiitne kaup kaob teadupärast lettidelt esimesena! 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles