Ithaka Maria liitub «Unistuste agentuuriga»

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ithaka Maria muusikavideo «Hopa’pa-rei!» tegemine
Ithaka Maria muusikavideo «Hopa’pa-rei!» tegemine Foto: Evelyn Mikomägi

 

«Unistuste agentuur» alustab teisipäeval uue hooajaga. Sarja on oodata uusi osalisi, keda kehastavad Tõnu Aav, Garmen Tabor ja Ithaka Maria.

 

Kodumaise telesarja «Unistuste agentuur» kontor ootab remonditöid, sest enne uue hooaja algust leiti eest segipaisatud ruumid.

«Noorte armunute» ehk Ilmari (Andrus Vaarik) ja Kristi (Külli Reinumägi) naasmine Prantsuse Rivierast osutus õudusunenäoks, kui eest leiti kaos; lisaks segipaisatud kontorile on kadunud ka Ilmari kolmes kohvris olnud miljon eurot ning Anne Kõrvits (Harriet Toompere) koos oma fotograafist kallima Taneliga (Tambet Tuisk). Hakkaja Kristi ei heida meelt ning aitab Unistuste agentuuril jalule tõusta glamuursemalt kui eales varem.

Lisaks tuttavatele põhitegelastele on sarja oodata ka uusi osalisi, keda kehastavad näiteks Tõnu Aav, Garmen Tabor ja Ithaka Maria.

«Unistuste agentuur» alustab uue hooajaga teisipäeval kell 21.30.

Märksõnad

Tagasi üles