K, 29.11.2023

Kes on see kaval raamatupidaja, kelle tõttu on rahast ilma jäänud mitmed seltskonnastaarid?

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Radar», Annika Urm
«Radar», Annika Urm Foto: Kanal 2 / Radar

Mis seob eksmiss Evelyn Mikomäge, Buduaari juht Marge Tavat ning kunagist Caateri lauljat Triin Sommerit? See on raamatupidaja Annika Urm, kelle tõttu on seltskonnadaamid rahast ilma jäänud.

«Annika Urm tegi Buduaari klientidele arveid oma isikliku firma alt. Ja kuna arvete peal oli selgituseks täpselt kirjutatudki, et «reklaam Buduaaris», «Buduaari üritus» jne, siis need kliendid isegi ei osanud kahelda,» meenutab Buduaar Meedia juht Marge Tava.

«Oma väga kallist sõbrannast ma ei oodanud, et ta võib nagu jätta maksmata rahasid, kui on kokkulepitud summad. Aga see täpselt juhtus,» on oma endises heas sõbrannas pettunud Triin Sommer.

Raha kaotas ka Sushi Cati omanik Evelyn Mikomägi, kui oma restorani Annika Urmile välja rentis.

Kuidas Annika Urm tuntud naised rahast ilma jättis ning mis juhtus siis, kui «Radar» end äridaamiks nimetava naisega intervjuule läks, vaata täna õhtul kell 20 Kanal 2 saatest «Radar».

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles