Rammstein esineb suvel Tallinna lauluväljakul esimese ja ainsa väli-show'ga Baltikumis

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rammstein
Rammstein Foto: Bryan Adams

Pühapäeval, 11. juunil, esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus RAMMSTEIN. Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta. Tallinna kontsert saab olema esimene ja ainus väli-show Baltikumis. 

Rammstein on hästituntud oma suurejooneliste live-lavastuste poolest, mille põhielementideks on alati viimse detailini lihvitud püro- ja tule- ning valgusefektid, mastaapsed lavakonstruktsioonid, provokatiivsed lavakostüümid ning rammsteinilik muusika. Kuid lava-show keskel on alati need kuus bändiliiget – Till Lindemann, Flake Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers, Richard Z. Kruspe ja Oliver Riedel – see loovelement, mille ümber kõik ülejäänu pöörleb. Muusikute endi sõnul leidub inimesi, kes arvavad, et nad on tõeliselt naljakad ning inimesi, kes arvavad just vastupidi, et nad on uskumatult tõsised. «Ehk siis see kõik keskendub isiklikul arvamusel. Usun, et meid tunnustatakse justkui peeglina – ükskõik mis nägemus või ettekujutus inimestel on, see peegeldub neile otse tagasi...,» ütles Paul Landers.

Kahe aastakümne vältel kestnud karjääri jooksul on Rammstein tõusnud hiigelsuure rokkpüramiidi tippu, saavutades stuudioalbumite ja DVD-plaatide müügi miljonites, olles peaesinejaks suurfestivalidel ja esinedes suuremates kontserdipaikades üle maailma. Rammstein on rajanud ennast tipptasemel meelelahutajaks, kes läheneb muusikale kui kunstile – nende enda «kunstile», mis on suurem kui maailm ise. Dramaatiline, oma mõõdult eepiline ning võimeline puudutama kõiki inimtajusid.

Rammstein
Rammstein Foto: Carsten Göke

Iga Rammsteini kontsert on ühtmoodi tume ja sünge ning imetlusväärselt muinasjutuline – provokatiivsusega maitsestatud, ärge-proovige-seda-kodus-järgi teatraalne lavashow, mis on täis kõikehõlmava bensiini aroomi. Live Nation Baltic peapromootori Eva Palm sõnul esineb suvel 2017 Rammstein vaid valitud riikides. «Mul on ülimalt hea meelt, et bänd, keda oleme oodanud tagasi seitse pikka aastat, naaseb Maarjamaale ning seda võimsamalt kui kunagi varem. Rammstein on Eestis ülipopulaarne, seda tõestavad ka kolm väljamüüdud show'd Saku Suurhallis aastail 2001, 2004 ja 2010. Nüüd tuleb saksa ansambel Tallinnasse veelgi võimsama live-lavastusega, sest tegemist on Baltikumi esimese ning ainsa väli-show'ga. Rammstein Lauluväljakul – seda peab nägema!»

Rammstein
Rammstein Foto: Carsten Göke

Kontserdil Tallinna Lauluväljakul kõlavad Rammsteini kõige suuremad hitid, sealhulgas «Du hast», «Links 2-3-4», «Ich will», «Sonne», «Mein Herz brennt» jpt. Kontsert on jälgitav lauluväljaku nõlva poolelt ehk lava ehitatakse seljaga laulukaare poole.

Rammstein
Rammstein Foto: Bryan Adams

Piletid tulevad vabamüüki esmaspäeval, 5. detsembril kell 10.00 Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Aasta lõpuni on seisupileti hinnaks VAID 49 eurot.

Kontserdile on müügil nii seisupiletid kui ka piiratud mahtuvusega fännitsooni ja katusega VIP-tribüüni pääsmed.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles