Anna oma lemmikule hääl! R2 Aastahiti hääletus on alanud

Aastahitt 2015 järelpidu Club Butterflys Karl-Erik Taukari saatel

FOTO: Tiit Mõtus

Raadio 2 kutsub tänasest taas osa võtma aasta kõige tähtsamast muusikaküsitlusest, et selgitada välja lõppeva aasta parimad laulud.

Kõik muusikasõbrad on oodatud aadressile r2.ee/aastahitt, kus saab anda hääle oma selle aasta lemmiklugudele Eestist ja välismaalt. Osalejate vahel loositakse välja mitmeid auhindu kontserdipiletitest raadioaparaatideni.

FOTO: Raadio 2

Seekord on soovi korral võimalus Aastahitti valides ka annetada, sest Raadio 2 on ühendanud jõud ETV "Jõulutunneliga". Kui helistad numbrile 900 77 007 ja ütled pärast piiksu oma tänavuste lemmiklugude nimed, siis läheb lisaks sinu häältele teele ka 5 eurot "Jõulutunneli" kampaaniale, mis kogub raha selleks, et sisustada treeningsaal inimestele, kellel on raske liikuda. Loe "Jõulutunneli" heategevusprogrammist lähemalt siit.

Raadio 2 on Aastahiti valimist korraldanud alates 1994. aastast. Mullu osales hääletamisel üle 10 000 inimese ning esikohale jõudsid Karl-Erik Taukari "Segased lood" ja Adele'i "Hello". Hääletamine kestab kuni jõulupühade lõpuni ning tänavune tabel selgub 30. detsembril läbi päeva kestvas Raadio 2 mammutsaates.

Anna oma lemmikule hääl siin.

Tagasi üles