Galerii: president Kersti Kaljulaid üllatas ööbimiskoha valikuga ja peatus hostelis (1)

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

17.-18. novembril Jõgevamaa ja Tartumaa asutuste, kohaliku elu edendajate ja piirkonna ettevõtetega tutvuv Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid ööbis oma visiidi käigus Tartus kevadel uksed avanud Hektor Design Hostelis.

President tutvus Eesti arhitektide ja disainerite abil loodud butiikhosteli unikaalse teenusekontseptsiooniga, selle tubade, külaliskorterite, jõusaali, joogasaali, raamatukogu ja ühisköögiga ning Hektor Cafega.

Foto: Hektor Design Hostels

Hosteli 25 erineva toatüübi seas presidendisviiti küll ei leidu, kuid Kaljulaid kinnitas, et jäi oma ööbimisega disainhosteli kahetoalises külaliskorteris igati rahule.

Foto: Hektor Design Hostels

Hektor Design Hosteli turundusjuhi Ildiko Siimoni sõnul oli riigipea külaskäik suur au ja üllatus ning omamoodi tunnustus kõigile butiikhosteli sündi panustanud osapooltele. «President oli teadlik meie hostelist ja kontseptsioonist ning see äratas temas uudishimu.» Siimoni kinnitusel on hostel oma silmapaistva disainlahenduse ja huvitava teenuskontseptsiooniga juba nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel areenil palju positiivset vastukaja ja tunnustust pälvinud.

Foto: Hektor Design Hostels

 «Kõikide auhinnanominatsioonide, rahvusvahelise hostelikeskkonna Hostelgeeks poolt meile omistatud viie tärni ja rohkete rahvusvahelises meedias kõlanud kiidusõnade juures on President Kaljulaidi ööbimine kahtlemata seni suurim tunnustus – tõenäoliselt ei ole maailmas palju hosteleid, kes saavad uhkeldada sellega, et on majutanud riigipäid,» kinnitas Hektori turundusjuht.

Foto: Hektor Design Hostels

Siimon tõdes, et Hektori peamine konkurentsieelis on see, et suudeti luua uus nišš Eestis - uut tüüpi disainhosteli kontseptsiooni, mis nii eestimaalastele kui välismaalastele tohutult huvi pakub. «Hektor pole lihtsalt ööbimiskoht, vaid omaette huviväärsus. Inimesed tahavad tulla vaatama ja kogema, mille poolest meie keskkond erineb hotellidest ja teistest hostelitest, ning meil on hea meel, kui suudame taas murda müüte ja ületada ootusi,» rääkis ta.

Foto: Hektor Design Hostels

Aprillis avatud Hektor Design butiikhostel majutab kuni 230 inimest, pakkudes ööbimisvõimalust põneva disainilahendusega suuremates ja väiksemates tubades, mida on ühtekokki 25 erinevat tüüpi. Hostelis on lisaks sise- ja välisturistidele ning äriklientidele teretulnud ka külastajate lemmikloomad.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles