L, 21.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti parim profipoksija Mirkko Moisar täna võistlustules!

Elu24
Eesti parim profipoksija Mirkko Moisar täna võistlustules!
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Mirkko Moisar.
Mirkko Moisar. Foto: Jaanus Lensment

Oma kehakaalu Eesti parimat profipoksijat Mirkko Moisarit saab täna õhtul näha võistlemas Riias Studio 69's toimuval profipoksigaalal Tough Fight. 8-roundiline matš toimub profipoksi reeglite järgi kehakaalus kuni 69,5 kg ning Moisari vastane tuleb Venemaalt. 

Foto: Promopilt

Mirkko Moisari senine profipoksirekord on 8 matši, millest on ta võitnud 5 ja kaotanud 3. Tema viimane kaotus Maltal tekitas palju kõhklusi toonaste kohtunike asjatundlikkuses, kuid vaatamata esitatud protestile jäi tulemus siiski kohalike otsustada ja otsust ei muudetud.

Moisari tänaõhtuseks vastaseks on Venemaalt pärit Sergei "Hooligan" Shigashev, kes on maha pidanud 4 matši ning saavutanud ühtlasi ka 4 järjestikust võitu. Shigashev on Moisarist 2 aastat vanem ehk 28-aastane, kasvult sama pikk 174 cm ning vasakukäeline, mis muudab asja Moisari jaoks kindlasti väljakutsuvamaks. 

Foto: Promopilt

Moisari tänasele matšile on võimalik kaasa elada Venemaa telekanali MATCH-TV ja Läti telekanali Best4SportTV vahendusel. 

Märksõnad
Tagasi üles