Nike

Pidutse nagu tõeline VIP: maailma tipp-DJ kutsub klubisse PRIVÉ

DJ Cevin Fisher

FOTO: Promopilt

Klubi PRIVÉ kingib ühele toredale pidutsejale ja tema neljale sõbrale eksklusiivse VIP-paketi, mille väärtuseks on 300 eurot. Kui just Sina peaksid olema see õnnelik, kes pääseb üritusele «MUSIC ON! presents: Cevin Fisher (USA) Black & Yellow Edition» koos sõpradega tasuta ja keda ootab ees uhke VIP-laud, siis osale loosis. Võitja loosimine toimub Facebook live-ülekandena ja fortuunaks on Cevin Fisher isiklikult. Mängu leiad siit!

Juba sel reedel esineb Tallinnas klubis PRIVÉ maailma parimate DJ-de hulka arvatud Cevin Fisher. Hiljuti 53. sünnipäeva tähistanud USA-st pärit DJ ja produtsent Fisher on house-muusikaga planeeti Maa vallutanud juba 1996. aastast alates. Kahe kümnendi jooksul on mees produtseerinud üle 300 loo ja mix-i.

Lisaks pidutsejatele on Fisheri loomingust lummatud ka kolleegid/konkurendid. Fisheri teoseid on oma ülesastumistel kasutanud sellised maailmanimed nagu Sasha & Digweed, David Morales, Danny Tenaglia, Carl Cox ja Louie Vega. Lisaks Cevin Fisherile muudavad reedese PRIVÉ ööelu ilusaks Elustiiliagentuuri kaunid tantsijad.

Kuula Cevin Fisherit SoundCloudis ja pane oma vaim reedeks valmis!