Missi-Laura ja Kerttu Tänav vahetasid oma peigmehed

Laura Kõrgemäe

FOTO: Sille Annuk

Alles hiljuti pasundasid seltskonnaväljaanded, et eksmiss Laura Kõrgemäe (22) ja tema korvpallurist poiss-sõber Gregor Arbet (25) on lahku läinud.

Samal ajal nähti Gregorit koos Koit Toome (29) eksi Kerttu Tänavaga (23) öises Tallinnas musitamas.

Ajakiri Kroonika kirjutas hiljuti, et korvpallur Gregorit ja tantsija Kerttut nähti koos romantiliselt aega veetmas ööklubis Marat.

Pealtnägijate sõnul veetis paarike terve õhtu koos ühes seltskonnas ning käsikäes lahkuti ka ööklubist.

Ka ei varjanud noored oma tundeid tänaval kodu poole jalutades. Tänaval musitati ja kallistati teineteist andunult.

Umbes samal ajal ilmus seltskonnaveergudel ka artikkel, et Koit Toome loobub «Tantsud tähtedega» preemiareisist Londonisse. Reisikaaslaseks oleks pidanud olema Kerttu Tänav.

Koit loobus enda sõnul reisist tiheda töögraafiku pärast. Kerttu lubas Koidu asemel reisile kaasa võtta hoopis sõbranna.

Kanal 2 sünnipäevapeol nähti aga Koidu käevangus juba Missi-Laurat.

Laura kinnitas Kroonikale, et on olnud hõbekõriga tuttav juba mõnda aega. Veel lisas näitsik, et saabus Kanal 2 peole Koidu käevangus täiesti kogemata.

Hiljem nauditi sama laua taga ka veini ilmselt juhuslikult? Ja tantsupõrandalgi komistati teineteise otsa vist täiesti kogemata?

Samal ajal võis siiski lugeda suhtlusportaalist Orkut, et Laural ja Koidul seisis ees ka ühine kinokülastus, mis hiljem selgus, Laura poolt kahjuks veidike edasi sai  lükatud.

Seega on toimunud meie kohalikus konnatiigis päris põnev paaride vahetus. Kas tõesti käib Koit nüüd Lauraga ja Kerttu Gregoriga?

Tagasi üles