Juba täna õhtul OlyBet pokkeritoas 5000 eurose auhinnafondiga tasuta pokkeriturniir! Leia siit salasõna!

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Elu24 ja OlyBet annavad tasuta võimaluse kahekümnele õnnelikule saada osa Tallinnas 16.- 20. november toimuval Cash Game Festivalil
Elu24 ja OlyBet annavad tasuta võimaluse kahekümnele õnnelikule saada osa Tallinnas 16.- 20. november toimuval Cash Game Festivalil Foto: Promopilt

Elu24 ja OlyBet annavad tasuta võimaluse kahekümnele õnnelikule saada osa Tallinnas 16.- 20. november toimuval Cash Game Festivalil.

Elu24l on koostöös OlyBet pokkeritoaga hea meel teatada, et tulemas on tasuta online pokkeriturniir ehk freeroll, mille auhinnafond on lausa 5000 eurot ja millest saavad osa 70 parimat!

Tasuta turniiri esikolmik teenib koha telelauas 16.-20. november Tallinnas Olympic Park Casinos toimuval Cash Game Festivalil, kuhu saavad kaasa 300 eurot riskivaba raha mängimiseks ning lisaks erilise viit päeva hõlmava ja meelelahutust sisaldava VIP-paketi.

Freerolli 4.-10. koht teenivad Cash Game Festivalil mängimiseks 200 eurot ning 11.-20. kohal lõpetanud istuvad pokkerilauda 100 euroga. Ülejäänud auhinnalised kohad 21-70 teenivad 22-eurose pokkeripileti, millega on näiteks hea võimalus osaleda 2016. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel või kvalifitseeruda võidetud piletiga Cash Game Festivalile kolmapäeviti või pühapäeviti toimuvatel satellitturniiridel.

REGISTREERIMINE ON AVATUD JA SALASÕNA ON «elupokker24»

Tasuta turniiri leiab pokkeritoa tarkvaras: «Tournaments» > «Freeroll» sektsioonis või tippides turniiride otsingureale «Elu24». Registreerimine algab 31. oktoobril ning lõppeb 1 tund pärast freerolli algust ehk 1. novembril kell 21:00. Osavõtt on tasuta! Registreerimisel kasuta salasõna «elupokker24».

Tasuta turniir algab 1. November kell 20:00, hiline registreerimine on avatud kuni 21:00. Mäng toimub No Limit Hold’em mänguformaadis. Mängijad alustavad 2000 punktisummaga ning kehtivad 8-minutilised mängutasemed.

Osalemiseks peab mängija omama aktiivset OlyBeti pokkerikontot ja pokkeri tarkvara, kuhu tuleb OlyBeti kasutajaga sisse logida. Uutel mängijatel tuleb esmakordsel sisselogimisel valida ka pokkeri alias, mida süsteem pakub automaatselt. Deposiidi tegemine ei ole nõutud, kuid soovituslik, et saada ka uue mängija pakkumisest osa.

Pane tähele!

Pokkeritoas mängimiseks kehtib vanusepiirang 21 eluaastat.

Pärast OlyBet konto avamist tuleb see verifitseerida. Selleks tulevad vajalikud juhised konto loomisel ja vajadusel on abiks klienditugi, kes töötab iga päev kell 08:00-02:00 ja on abiks nii eesti, läti, lene kui inglise keeles.

Pokkeritoa tarkvara saab alla laadida SIIT.

Mängida saab nii PC kui MAC tarkvara kasutavatel arvutitel. Mobiilipokkeris turniire mängida ei saa.

Kui mängija ei ole pärast freerollile registreerimist esimese mängutaseme lõppedes pokkeritoa tarkvarasse sisse loginud, siis ta eemaldatakse turniirilt.

TOP20 võitjatega võetakse ühendust e-maili teel, selleks tuleb veenduda, et kasutajaandmed on tõesed.

Tutvu ka OlyBeti reeglite ja tingimustega, mille leiad siit.

Soovid rohkem teada Cash Game Festivalist? Külasta nende veebilehte siin.

Edu mängus!

Tagasi üles